Про СТАН

Ярослав Мінкін

засновник та голова правління ГО “Молодіжна організація “СТАН”

Український поет, громадський діяч та культурний іноватор. Фахівець із розбудови міжкультурного діалогу в Україні. Організатор мистецьких акцій прямої дії та кампаній на захист суспільних інтересів. Пропагандист культурного розмаїття і поваги до прав людини. Тривалий час Ярослав працював над демократизацією культурної політики на Донбасі. У березні 2014 року в зв’язку з його професійною діяльністю, він був змушений покинути Луганськ та розпочати громадську діяльність у Івано-Франківську. З 2015 року Ярослав Мінкін координує освітні, культурні та дослідницькі ініціативи, створює віртуальний музей соціокультурних рухів Луганська початку XXI століття, працює в якості незалежного експерта та тренера з неформальної освіти. З 2018 року його обрано на посаду координатора РГ4 Української національної платформи ФГС СхП для представлення України на міжнародній арені.

Олеся Архіпова

членкиня правління ГО “Молодіжна організація “СТАН”

операційна менеджерка, фасилітаторка освітніх програм

Фасилітаторка і тренерка проектів у сфері громадянської освіти, активізації громадян, критичного мислення, основ прав людини.Співзасновниця громадської організації Д.О.М.48.24  Навчається в Унраїнському католицькому університеті за магістерською програмою управляння неприбутковими організаціями. Ініціаторка та тренерка унікальних програм, спрямованих на заохочення до громадського активізму мам із дітьми в межах програми “Активні громадяни” за підтримки Британської ради в Україні. У жовтні 2017 року здійснила навчальний візит у США для лідерів за програмою “Відкритий світ”. Джокерка (практик) методики Театру пригноблених.

Богдан Дубильовський
член правління ГО “Молодіжна організація “СТАН”

Соціальний інженер і підприємець, громадський активіст та експериментатор у сфері культури. Ментор Української Академії Лідерства. Засновник нового урбаністичного тренду – соціально-культурної мапи міста. Автор публікацій у декількох літературних альманахах. Досліджував життя української діаспори в Лондоні. Спеціалізується на громадських ініціативах з прикладним ефектом, працює із громадсько-культурним середовищем Івано-Франківська для створення нового обличчя міста.

Костянтин Скоркін

засновник та радник ГО “Молодіжна організація “СТАН”

Письменник, публіцист, громадський діяч. Співорганізатор проекту “Культурна карта Луганська” у 2012-2013 році. А також “Форуму різноманіття”/”Форум разнообразия у Луганську в 2012 році. Із 2004 по 2012 працював у сфері журналicтики, був репортером та редактором, власкором центральних ЗМI у Луганську. Із 2012 до тепер займається громадською діяльністю.

Ольга Олейніченко

координаторка програм ГО “Молодіжна організація “СТАН”

спрямованих на підтримання культурного різноманіття

Громадська активістка, правозахисниця. Засновниця і голова ГО “EL&OL” for international students in UA”, викладачка англійської мови. У 2012 році відкрила у своєму рідному місті Ясинуватій  навчальний центр “English Club “ABC” для дітей та дорослих. Так само у Ясинуватій розпочала проводити дружні турніри  “Футбол проти расизму”. Після початку війни на Донбасі, у серпні 2014 року Ольга переїхала до Івано-Франківська та приєдналась до Молодіжної організації “СТАН”. У новому місті активістка продовжила організовувати футбольні турніри з метою привернути увагу до проблеми расизму в Україні. У 2016 році вона стала регіональною координаторкою  European Action Week Against Racism в Івано-Франківську.

Кайл Логан

радник  ГО “Молодіжна організація “СТАН”

Доброволець Корпусу Миру в ГО “Молодіжна організація “СТАН”.Бакалавр мистецтв у сфері міжнародних відносин Ґаучер-коледжу в Балтіморі (штат Меріленд, США), магістр в галузі державного управління Інституту міжнародних досліджень в Монтереї (штат Каліфорнія, США). Проживав у Німеччині та Грузії.

Марія Келій

івент-менеджерка та логістка  ГО “Молодіжна організація “СТАН”

Громадська активістка. Співзасновниця платформи ініціатив “Теплиця” (м.Слов’янськ). Співорганізаторка Урбаністичного хакатону (3 частини), Regeneration Conference/ конференції “Розвиток міст України”, фестивалю “День Народження Країни” (ДНК), проекту “Поезія стін” у Слов’янську. Організовувала художні виставки, майстеркласи та воркшопи з декоративно-ужиткового мистецтва та урбаністики. Працювала над реалізацією мистецького проекту “Музей відкрито на ремонт” Українського кризового медіа-центру в Слов’янську.

Юлія Сінькевич

івент-менеджерка та логістка  ГО “Молодіжна організація “СТАН”

Громадська активістка. Організаторка івентів: акцій, тренінгів, воркшопів. Регіональна координаторка Мандрівного фестивалю Docudays UA. Брала участь в написанні довготривалого проекту “Promoting Dialogue and Reconciliation in Ukraine’s Regions” (“Сприяння діалогу та примирення в регіонах України”), підтриманого фондом National Endowment for Democracy.  Випускниця “Міжкультурної лабораторії”, організованої ГО “МО “СТАН” у 2016. Випускниця школи фасилітації ГО “Інша Освіта”.Навчалась на факультеті психології в Опольському Національному Університеті в м.Ополє, Польща. Зараз студентка Прикарпатського національного університету за спеціальністю соціальна педагогіка та практична психологія.

Дмитро Кузнєцов

менеджер зі стратегічного планування ГО “Молодіжна організація “СТАН”

Займається розробленням концепцій проектів та проектних пропозицій.  Із 2015 по 2017 Аналітик житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА. У цей період був учасником та співорганізатором акцій прямої дії як представник Громадянської мережі опора, активіст Екоцентру, активіст Молодіжної  організації “СТАН”. У 2015 долучився до організації “Глобального кліматичного маршу”. Роком раніше став довготерміновим спостерігачем під час Парламентських виборів від Громадянської мережі ОПОРА.

Ксенія Янко

Медіа-менеджерка ГО “Молодіжна організація “СТАН”

Позаштатна журналістка газети “Високий замок”(Львів).  Авторка графічних новел у коміксовому журналі “Левчик” (Львів).Учасниця конференції освітньої конференції з digital media та інтернет-журналістики Online Media Guru (Київ).Випускниця Школи фотографії імені Дієго Марадони (Львів). Працювала в інтернет-ресурсі “Фотографії старого Львова”. До 2015 року позаштатна журналістка газет “Край” та “Вісті” (Полтава). Членкиня Міжнародної академії літератури і журналістики.

Андрій Волик

Медіа-менеджер ГО “Молодіжна організація “СТАН”

Власний кореспондент “Західної інформаційної корпорації”  (ZIK) в Івано-Франківську. Ініціатор і керівник проекту “Аrt people”, в рамках якого для митців-аматорів Івано-Франківська була організова на виставка їх робіт. Працював на різних посадах від репортера до випускового редактора в телерадіокомпанії “Вежа”, інформаційній агенції ZIK (Львів), у газетах “Аргумент”, “Пост-поступ”, на радіостанції “Radio 4U”. Брав участь у програмі Євросоюзу «Права жінок і дітей в Україні». Є автором низки статей присвячених правам дітей, зокрема правам, що мають вихованці інтернатних закладів.

Тереза Бороденчик

менеджерка зі стратегічного планування ГО “Молодіжна організація “СТАН” 

Працює в організації на волонтерських засадах. Співзасновниця громадського ресторану “Urban Space 100”, прибуток якого спрямовується винятково на реалізацію некомерційних проектів з розвитку Івано-Франківська. Співавторка та координаторка проекту “Молодіжної організації “СТАН”  «Молодіжна лабораторія соціального підприємництва та громадянської відповідальності «Ухоробрене юнацтво / Encouraged youngsters». Проживала у США. Реалізувала проект з покращення умов у притулку для бездомних собак в Івано-Франківську за підтримки Британської ради. Провела інформаційно-рекламну кампанію, що мала на меті заохотити людей брати тварин з притулку.

Андрій Грицак

менеджер зі стратегічного планування ГО “Молодіжна організація “СТАН”

Графічний дизайнер, розробник веб-сатів та програм. Учасник щорічного марафону “Від ідеї до проекту: відстоюючи європейську ідентичність міста”(2016), організованого ГО “Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Британської Ради в Україні. Долучився до нашої організації у травні 2016, створив сайт www.stan.org.ua.