fbpx

Культурний інноватор Ярослав Мінкін візьме участь у міжнародній дискусії щодо молодіжної політики ЄС

Наприкінці червня лідер івано-франківської “Молодіжної організації “СТАН” Ярослав Мінкін візьме участь у Третьому молодіжному форумі Східного партнерства в Польщі. Найбільша міжнародна подія, що об’єднує молодь Євросоюзу та країн Східного партнерства, відбудеться у Варшаві 22-23 червня .

Третій молодіжний форум Східного партнерства організовує Європейський Союз спільно з Міністерством освіти Польщі. Головною темою обговорень стане активне громадське життя молоді та її включення у процес прийняття рішень. Близько трьохсот молодих людей з 6 країн Східного партнерства та 33 країн, у яких діє освітня програма Erasmus+ зберуться обговорити актуальні виклики. Серед  учасни(ків/ць)  молоді підприємці, представни(ці/ки) молодіжних організацій, громадських організацій, освітніх закладів, діяч(к)и міжнародної політики, представни(ці/ки) науки і бізнесу.

Міжнародна подія націлена поглибити діалог із молодими людьми, створити простір мережування та майбутньої співпраці, запропоновувати конкретні дії, що допоможуть впоратися з актуальними викликами. Серед ключових завдань форуму сприяння підписанню декларації П’ятого саміту Східного партнерства, інформування щодо подальшого розвитку молодіжної політики ЄС і національної молодіжної політикив 2018 році .

Нагадаємо, 6 червня Ярослав Мінкін виступив на 17 міжнародній зустрічі Робочої групи “Контакти між людьми” Форуму Громадянського Суспільства Східного Партнерства у Брюсселі. Культурний інноватор представив експертний аналіз програм Європейського союзу “Креативна Європа” та “Культура та креативність” в Україні.

Громадська організація “Молодіжна організація “СТАН” є неурядовою організацією, основна мета якої —  розвиток креативного громадянського суспільства через організацію та підтримку культурних, освітніх, соціальних та правозахисних ініціатив у громадах.

“Східне партнерство” — політика Європейського Союзу (ЄС), що має на меті зміцнення стосунків зі східними сусідами ЄС і є продовженням східного напрямку чинної Європейської політики сусідства.