fbpx

Альона Целухіна на щорічній колегії Мінмолодьспорту розповіла про «Майстерню (НЕ)дитячої демократії»

У Києві відбулось підсумкове засідання колегії Мінмолодьспорту. Про свої здобутки за минулий рік звітували представники міністерства та  громадського сектору. Зокрема йшлося про спільну з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та інститутами громадянського суспільства розроблену модель участі молоді, яка є описом теоретичних та практичних інструментів для залучення молодих людей до процесів ухвалення рішень на різних рівнях.

Про один з прикладів – «Майстерню (НЕ)дитячої демократії» розповіла представниця Громадської організації «Молодіжна організація «СТАН» Альона Целухіна. Власне цей проект впроваджується у рамках програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні», яка впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Наразі вже відбулося дві майстерні і про них ви можете детальніше прочитати за посиланнями:

Ефективні практики взаємодії суспільства, бізнесу і влади презентували для луганської молоді у Тернополі

В Івано-Франківську молодь Луганщини вчилася, як активізувати громаду

Хочемо зауважити, що після майстерні Альона мала пройшла стажування в організації, а саме у відділі Логістики та комунікацій. Тепер дівчина є – представником СТАНу в Луганській області.

Крім цього у своєму виступі вона наголосила на тому, що в Луганській області відбувається відновлення обласної студентської ради.

«Відбулося перше засідання  і ми намітили напрямки нашої роботи, та підготували меморандум про співпрацю з Луганською державною обласною адміністрацією. Дуже б хотіли щоб керівництво області звернуло увагу на наші пропозиції і допомогло у реалізації деяких проекті.  Лише тільки спільними зусиллями щось можна змінити на краще. Я вважаю, що молоде покоління виступає двигуном розвитку  країни, ініціатором прогресу, його спрямовуючою силою, і цей бурхливий молодіжний рух ідей дозволяє державі рухатися швидше та ставати кращою. Не бійтеся щось робити. Вставайте та робіть! Пам’ятайте однин дуже гарний вислів «Якщо не я, то хто?!», – йдеться у промові Альони.

Своєю чергою запрошуємо активну молодь з Луганської області до участі в Майстерні молодіжної демократії, яка відбудеться в Вінницькій області з 27 по 31 січня 2019 року. Для учасників та учасниць ми готуємо особливу, насичену програму, адже Майстерня відбуватиметься під час Фестивалю Партисипативної Демократії. Деталі тут: https://goo.gl/uXqet5