fbpx

Амбасадори розмаїття у Прикарпатті

У цьому відео розповідається про проект “Амбасадори розмаїття у Прикарпатті”

Дякуємо Sviatomyra StanislavskaAndriy SavkaBorys PoshyvakМарта Коник, що поділились своїми очікуваннями та враженнями! Дякуємо тренер(к)ам проекту Yaroslav Minkin і Olesya Arkhipova, що розповіли про його цілі та завдання.

Відео: Andrew Davidovich
Інтерв’ю з учасни(ка/ця)ми та тренер(к)ами: Ksenia Yanko

#STAN #Diversity_Ambassadors #культурне_розмаїття #неформальна_освіта #СТАН #амбасадори_розмаїття #USAID #UCBI

Проект “Амбасадори розмаїття у Прикарпатті” реалізує Молодіжна організація СТАН за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Амбасадори розмаїття у Прикарпатті

Друзі, вже завтра ми розпоченаємо проектні модулі "Амбасадорів розмаїття у Прикарпатті"! А сьогодні, у переддень нової хвилі творчих ініціатив, неформального навчання, емоцій та досвіду, ділимось із вами нашим відео про проект. Ми нарешті це зробили! Дякуємо Sviatomyra Stanislavska, Andriy Savka, Borys Poshyvak, Марта Коник, що поділились своїми очікуваннями та враженнями! Дякуємо тренер(к)ам проекту Yaroslav Minkin і Olesya Arkhipova, що розповіли про його цілі та завдання. Відео: Andrew Davidovich Інтерв'ю з учасни(ка/ця)ми та тренер(к)ами: Ksenia Yanko#STAN #Diversity_Ambassadors #культурне_розмаїття #неформальна_освіта #СТАН #амбасадори_розмаїття #USAID #UCBIПроект “Амбасадори розмаїття у Прикарпатті” реалізує Молодіжна організація СТАН за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Gepostet von СТАН STAN art group am Dienstag, 30. Juli 2019