fbpx

Дискусія “Франківськ Європейський”

Це відео було створене під час дискусії “Франківськ Європейський”, що відбулася 24 травня на “Промприлад. Реновація”

Нагадаймо, у дискусії взяли участь активні франківчани і франківчанки, а також експерт(к)и у сфері культури Любов Якимчук (Lyuba Yakimchuk), медіа Ekaterina SergatskovaOlha Vesnianka, освіти Tetiana SkliarЛідія Фесенко (Lidiia Fesenko) та бізнесу Андрій Фармуга (Andriy Farmuga) та Andrey Chernikov. Модерували подію Yaroslav Minkin та Olesya Arkhipova.

Ми обговорили приорітети розвитку міста у перелічених сферах, перспективи та виклики. Червоною лінією через всю дискусію проходила тема розмаїття.

Стрім дискусії можете переглянути тут: https://cutt.ly/3igYkK

Фото в альбомі: https://cutt.ly/6igUo0

Дискусію “Франківськ європейський” організувала СТАН \ STAN art group в межах проекту “Амбасатори розмаїття в Прикарпатті” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Відео з дискусії "Франківськ Європейський"

Нарешті ділимося з вами відео із нашої експериментальної дискусії "Франківськ Європейський"Нагадаймо, у дискусії взяли участь активні франківчани і франківчанки, а також експерт(к)и у сфері культури Любов Якимчук (Lyuba Yakimchuk), медіа Ekaterina Sergatskova, Olha Vesnianka, освіти Tetiana Skliar, Лідія Фесенко (Lidiia Fesenko) та бізнесу Андрій Фармуга (Andriy Farmuga) та Andrey Chernikov. Модерували подію Yaroslav Minkin та Olesya Arkhipova.Ми обговорили приорітети розвитку міста у перелічених сферах, перспективи та виклики. Червоною лінією через всю дискусію проходила тема розмаїття. Стрім дискусії можете переглянути тут: https://cutt.ly/3igYkK Фото в альбомі: https://cutt.ly/6igUo0Дискусію "Франківськ європейський" організувала СТАН STAN art group в межах проекту "Амбасатори розмаїття в Прикарпатті" за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Також в межах проекту стартують 4 освітні програми для прикарпатців за напрямами культура, освіта, медіа та соціальне підприємництво. Заповнити форму на участь у цих програмах можна тут http://bit.do/eSrnp.📣📣📣Слідкуйте за новинами на наших каналах: t.me/stanartgroup та instagram.com/stan.art.group #Diversity_Ambassadors #СТАН #Прикарпаття #ІваноФранківськ #дискусія

Gepostet von СТАН STAN art group am Donnerstag, 6. Juni 2019