fbpx

Франківськ милосердний, Франківськ європейський. Чому варто з милосердям приймати інших — сестра Єремія Стеблина

У відео сестра Єремія Стеблина розповідає, чому важливо бути милосердним до інших, а також про приклади милосердя в освіті та вихованні дітей.

Це відео було представлене Молодіжною організацією “СТАН” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Його створення та публікація стали можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю Молодіжної організації “СТАН” та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.

Франківськ милосердний, Франківськ європейський. Чому варто з милосердям приймати інших — сестра Єремія Стеблина

Нарешті ділимось відео з сестрою Jeremia Steblyna – директоркою Івано-Франківська Католицька школа-гімназія св. Василія Великого. Це була, дійсно, глибока розмова про милосердя та прийняття іншого, зокрема, у сфері освіти. Дякуємо, сестро Єреміє, що приділили нам час та поділилися своїми думками!Це відео було представлене Молодіжною організацією “СТАН” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Його створення та публікація стали можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю Молодіжної організації “СТАН” та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.

Gepostet von СТАН STAN art group am Montag, 5. August 2019