
Відомий бізнес-інноватор, ветеран АТО Андрій Фармуга (Andriy Farmuga) розповідає про політичні й економічні вигоди культурного розмаїття для Івано-Франківська.
На його думку, саме розмаїття є тим запобіжником, що не дозволяє суспільству стати авторитарним, саме відкритість до інших культур сприяє розвитку економіки міста. Чому? Дивіться тут.
Це відео було представлене Молодіжною організацією “СТАН” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Його створення та публікація стали можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю Молодіжної організації “СТАН” та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.
До Міжнародного дня корінних народів світу презентуємо чергове відео проекту "Амбасадори розмаїття у Прикарпатті". Відомий бізнес-інноватор, ветеран АТО Андрій Фармуга (Andriy Farmuga) розповідає про політичні й економічні вигоди культурного розмаїття для Івано-Франківська. На його думку, саме розмаїття є тим запобіжником, що не дозволяє суспільству стати авторитарним, саме відкритість до інших культур сприяє розвитку економіки міста. Чому? Дивіться тут⤵️Це відео було представлене Молодіжною організацією “СТАН” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Його створення та публікація стали можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю Молодіжної організації “СТАН” та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.
Gepostet von СТАН STAN art group am Freitag, 9. August 2019