fbpx

Франківськ Європейський. Франківськ милосердний. Дослідницький візит амбасадорів_ок у Харків та Кременчуг

У цьому ролику збрані найатмосферніші та найцікавіші моменти візиту амбасадорів та амбасадорок розмаїття у Харків та Кременчуг.

Дослідницький візит амбасадорів_ок у Харків та Кременчуг

Як не дивно, вже минуло більше місяця, а теплі спогади, враження та історії розмаїття з амбасадорських подорожей на схід та південь України ширяться Франківськом і досі.Аби підивити їх, діличося відео з нашого навчального візиту до Харкова і Кременчуга. Ці міста куди різноманітніші, ніж ви собі уявляли! Дивіться самі.Відео: @Andrew Davidovich, Ksenia Yanko#STAN #Diversity_Ambassadors #неформальна_освіта #СТАН #відео #амбасадори_розмаїття #USAID #UCBIЦе відео було представлене Молодіжною організацією “СТАН” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Його створення та публікація стали можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю Молодіжної організації “СТАН” та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.

Gepostet von СТАН STAN art group am Sonntag, 10. November 2019

Це відео було представлене Молодіжною організацією “СТАН” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Його створення та публікація стали можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю Молодіжної організації “СТАН” та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.