fbpx

Франківськ Європейський. Франківськ милосердний. Навіщо нам соціальне підприємництво?

Соціальне підприємництво — це бізнес-практика, яка стрімко розвивається в Україні останніми роками. Саме завдяки їй еко-активіст(к)и, активіст(к)и, які займаються питаннями інклюзії, розвитком науки і мистецтва, правозахистом, міжкультурним діалогом та багатьма іншими важливими темами можуть зробити власну діяльність сталою — стійкою до економічних та соціальних змін.
Саме тому, в межах проекту “Амбасадори розмаїття у Прикарпатті” поруч із програмами для медійни(ків/ць), мит(ців/чинь) та діяч(ів/ок) освіти ми розпочали програму “Соціальне підприємництво”.

Соціальне підприємництво — це бізнес-практика, яка стрімко розвивається в Україні останніми роками. Саме завдяки їй еко-активіст(к)и, активіст(к)и, які займаються питаннями інклюзії, розвитком науки і мистецтва, правозахистом, міжкультурним діалогом та багатьма іншими важливими темами можуть зробити власну діяльність сталою — стійкою до економічних та соціальних змін. Саме тому, в межах проекту "Амбасадори розмаїття у Прикарпатті" поруч із програмами для медійни(ків/ць), мит(ців/чинь) та діяч(ів/ок) освіти ми розпочали програму "Соціальне підприємництво". Це відео про те, як майбутні соціальні підприємці та підприємниці з допомогою бізнес-експертки Sofia-Julia Sydorenko роблять перші кроки до власного соціально-відповідального бізнесу. Ініціативи деяких із них вже підтримані і незабаром ви почуєте про них у Франківську.#STAN #Diversity_Ambassadors #неформальна_освіта #СТАН #візити #амбасадори_розмаїття #USAID #UCBIПрограму "Social entrepreneurship" реалізує @СТАН STAN art group в межах проекту “Амбасадори розмаїття в Прикарпатті за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Gepostet von СТАН STAN art group am Freitag, 6. September 2019

Це відео про те, як майбутні соціальні підприємці та підприємниці з допомогою бізнес-експертки Sofia-Julia Sydorenko роблять перші кроки до власного соціально-відповідального бізнесу. Ініціативи деяких із них вже підтримані і незабаром ви почуєте про них у Франківську.
Програму “Social entrepreneurship” реалізує @СТАН \ STAN art group в межах проекту “Амбасадори розмаїття в Прикарпатті за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)