fbpx

Франківськ Європейський. Ucity2 — міжкультурний діалог заради розвитку креативного класу у Франківську

У цьому відео амбасадори й амбасадорки розмаїття з Ucity2 розповідають, чому важливо інтегрувати іноземців, які навчаються або працюють в Івано-Франківську, у життя міста. А ми радіємо, що у Франківську з’явилась ще одна група активістів_ок, готових поширювати цінності відкритого світу й міжкультурного діалогу.

Ucity2. Міжкультурний діалог заради розвитку креативного класу у Франківську

Днями СТАН анонсував подію Creative Class – Dare to be! від наших випускників із Ucity2. Слідкуючи за їхньою попередньою активністю, ми зняли відео про їх ініціативу. І тепер готові поділитися ним.🎥У ньому амбасадори й амбасадорки розмаїття з Ucity2 розповідають, чому важливо інтегрувати іноземців, які навчаються або працюють в Івано-Франківську, у життя міста. А ми радіємо, що у Франківську з'явилась ще одна група активістів_ок, готових поширювати цінності відкритого світу й міжкультурного діалогу.Відео: Andrew Davidovich, Ksenia YankoДякуємо, за коментарі Bohdan Divnych, Vika Bogdan, Farah Kouta Arsen Vitretskyi#STAN #Diversity_Ambassadors #неформальна_освіта #СТАН #відео #амбасадори_розмаїття #USAID #UCBIЦе відео було представлене Молодіжною організацією “СТАН” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Його створення та публікація стали можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю Молодіжної організації “СТАН” та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.

Gepostet von СТАН STAN art group am Freitag, 8. November 2019

Це відео було представлене Молодіжною організацією “СТАН” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Його створення та публікація стали можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю Молодіжної організації “СТАН” та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.