fbpx

Голова Молодіжної громадської організації «СТАН» візьме участь у асамблеї Форуму громадянського суспільства СхП в Таліні

Голова Івано-Франківської молодіжної громадської організації «СТАН» Ярослав Мінкін візьме участь у щорічній асамблеї Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства, яка відбудеться  25-27 жовтня в Талліні (Естонія).

Цього року Асамблея вперше відбувається спільно з Конференцією громадянського суспільства Східного Партнерства в рамках об’єднаної програми (раніше конференція відбувалася як додатковий захід  до Саміту Східного Партнерства раз у два роки).

Захід організовано спільно Форумом громадянського суспільства Східного Партнерства та Естонським центром Східного Партнерства під егідою головування Естонії в Раді ЄС.

Щорічна асамблея-2017 стане майданчиком для дискусії про майбутнє політики Східного Партнерства та ролі громадянського суспільства в процесах реформ в країнах СхП. Обговорення також торкатиметься  процесів прийняття рішень на рівні Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства.

Від Української національної платформи участь у заході візьме делегація у складі 21 особи.

Нагадаємо, що нещодавно Ярослав Мінкін обраний координатором однієї з робочих груп Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

Діяльність робочої групи «Контакти між людьми», яку очолив голова ГО «СТАН», зосереджена на євроінтеграційних процесах, освітньому обміні, поширенні інформації та участі молоді. Громадські організації, які входять до неї, працюють над пропозиціями державним органам щодо покращення роботи інституцій та моніторять виконання міжнародних рішень в Україні.