fbpx

Голову Івано-Франківської ГО «СТАН» обрано до керівного органу УНП Форуму Громадянського Суспільства СхП

Керівника Івано-Франківської Молодіжної громадської організації «СТАН» Ярослава Мінкіна обрано координатором однієї з робочих груп Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Голосування за його кандидатуру відбулось учора, 4 жовтня, під час щорічної конференції УНП, яка тривала в Києві.

«Як послідовний контркультурник я завжди оминав всілякі посади та виборчі процедури. Втім настав час збирати каміння докупи, щоб докласти ще більше зусиль задля розвитку громадянського суспільства в Україні та просування Європейських цінностей», – так прокоментував своє обрання Ярослав Мінкін.

Діяльність робочої групи «Контакти між людьми», яку очолив голова ГО «СТАН», зосереджена на євроінтеграційних процесах, освітньому обміні, поширенні інформації та участі молоді. Громадські організації, які входять до неї, працюють над пропозиціями державним органам щодо покращення роботи інституцій та моніторять виконання міжнародних рішень в Україні.

Серед пріоритетних напрямків на час свого керування Ярослав Мінкін назвав: започаткування нових та зміцнення існуючих євроінтеграційних ініціатив, розбудова співпраці з іншими мережами та коаліціями задля посилення впливу робочої групи як всередині України так й за її межами, а також ширше представлення євроінтеграційного лобі у інформаційному полі. На глобальному рівні буде приділена увага розвитку людського потенціалу, кроссекторальна, внутрішня та міжнародна мобільність, відкритість до інновацій.

Довідка

Українська  Національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства утворена у 2011 році. В даний час до неї входить більше як 200 організації з усієї України. Виступає за: інтенсивну співпрацю України з усіма європейськими інституціями, необхідність утворення органу державної влади, відповідального за питання Європейської інтеграції, або уповноваження вже існуючого, послідовну реалізацію Європейської інтеграції як засадничого й пріоритетного напрямку державної політики.

Форум громадянського суспільства (ФГС) — це багатонаціональна платформа організацій громадянського суспільства (ОГС) з країн Східного Партнерства, країн-членів ЄС, європейських та міжнародних мереж, створена для участі громадянського суспільства в розробці, впровадженні та оцінці Східного Партнерства. ФГС отримує фінансову та організаційну підтримку від Європейської Комісії, але залишається незалежною, автономною, демократичною та прозорою організацією. Склад ФГС оновлюється щорічно на його пленарних засіданнях.