fbpx

Карта соціальних підприємств Івано-Франківської громади

Карта соціальних підприємств є дороговказом, який допоможе молоді Івано-Франківської ОТГ отримати актуальні знання та вміння для відкриття власного соціального бізнесу або бути залученою до розв’язання соціальних проблем власної громади.

Зібрана інформація подана таким чином, щоб продемонструвати дієві приклади соціального впливу у найрізноманітніших напрямках – від майстерні з переробки текстилю до освітніх просторів.

Також карта соціальних підприємств буде корисною вчителям та викладачам, які готові стати іноваторами та запроваджувати соціальне шкільне підприємництво як предмет за вибором та батькам, які зацікавлені у розвитку підприємницьких навичок дітей.

Ініціатива “Ухоробрене юнацтво. Підприємницькі навички та соціальне шкільне підприємництво” реалізується Молодіжною організацією “СТАН” в рамках проєкту “Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.”, який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Залучення міжнародної експертки з Киргизстану Світлани Зеленської стало можливим завдяки підтримці Prague Civil Society Center в рамках програми InterActionsUA.

Переглянути карту можна цим посиланням Карта соціальних підприємств Івано-Франківської громади