fbpx

КОМІКС “ЯК ТОНЯ ПОЛЮБИЛА ЕНЕРГЕТИКУ”

Комікс стане у нагоді молоді, яка вагається, чи обирати енергетику своїм майбутнім фахом. Але не просто професії, а діяльності, яка би поєднувала в собі перспективність, важливість, фінансову незалежність, цікавість та цінності сучасного світу, що так стрімко розвивається.  Героїня коміксу – десятикласниця Тоня. Їй щиро подобається досліджувати енергетику, але дівчина переконана, що молоді тут пробитися важко. Особливо дівчатам. Чи вдасться Тоні побороти страхи і сумніви?

Комікс простою мовою розповідає про ринки газу та електроенергії, систему теплопостачання, відновлювану енергію. А ще на прикладі Тоні показує, що можливостей для молоді, зокрема дівчат, в енергетиці стає все більше.

Також читайте про те:

  • як формується ціна на газ та чому він стає інструментом політичного впливу,
  • з яких рослин може вироблятись біопаливо
  • що таке двозонні лічильники та як економити на зарядці електросамокатів
  • доступно про вітчизняні “обленерго” та європейські енергомережі
  • та ще багато цікавого і корисного.

Переглянути комікс можна цим посиланням КОМІКС “ЯК ТОНЯ ПОЛЮБИЛА ЕНЕРГЕТИКУ”

Цей матеріал став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантова ініціатива «Молода енергія» реалізовується громадською організацією «Молодіжна організація «СТАН». Погляди авторів не обов`язково відображають позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів.