fbpx

«Молодіжна організація «СТАН»  презентувала свою діяльність студентам IФНТУНГ

 

Сьогодні, 14 листопада, у Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу був організований «День активного студента». Для цього були запрошені місцеві громадські організації, зокрема і команда ГО «Молодіжна організація «СТАН», аби презентувати свою роботу і напрямки діяльності, а студенти в свою чергу вибрали те, що їм до вподоби.

Для того щоб максимально широко представити свою діяльність на локації ГО «СТАН» для ознайомлення були запропоновані різноманітні видання від правозахисних до культурологічних, які стосуються напрямків діяльності організації. Також були підготовлені фото та відеопрезентації для більшої наочності.

У розмові зі студентами, які зацікавились презентацією від ГО «СТАН», було запропоновано відповісти на питання, що для них означають права людини. Серед найбільш поширених відповідей були такі:

– це право на власну ідентичність

– це права всіх людей.

– люди живуть разом у мирі та поважаючи один одного.

– це право бути самим собою.

– це рівність і гармонія життя.

– це право, яке дозволяє нам бути вільними і робити те, що ми хочемо.

– це право, з яким ми народжуємось.

– це право, яке ви маєте від гніту та страху.

– це право говорити і захищати себе.

Крім цього, усім охочим було запропоновано лишити свій меседж на «скатертині миру», яку було створено під час Всеукраїнської акції «День миру in UA 2017».  Така ідея студентам сподобалась і вони радо це робили.

Сподіваємось, що після презентації ГО «СТАН» поповниться новими активістами з числа студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.