
Перед вами результати антикризового дослідження освіти в Україні, яке провела команда молодих людей заручившись підтримкою освітянок.
Ми прагнули зробити неможливе – передати результати таким чином, щоб їх було цікаво дізнатися всім задіяним до процесу освіти людям:
– перш за все молоді, тому що ви найбільше потерпаєте і найбільше за всіх здобуваєте від системи освіти, якою б вона не була;
– освітян(к)ам формальної та позаформальної освіти, тому що саме ви щодня співтворите з молодими людьми результат їхнього розвитку і, таким чином, розвиваєте ціле суспільство;
– молодіжним громадським організаціям, які надають молодим людям необхідну неформальну освіту та адвокують її визнання, формують та впроваджують громадянську освіту в українському суспільстві;
– усім вам, хто підтримує освіту, тим хто адмініструє освітні інституції та процеси, працює в державних управліннях та ресурсних центрах, а також в недержавних організаціях, адже вашої підтримки так потребують змінотворчі педагоги(ні);
– і усім вам, батькам та родич(к)ам молодих людей, сім’ям освітян(ок) і всім іншим небайдужим член(киням)ам громад, адже ви також вболіваєте за освіту, бо вона впливає на усіх нас.
Мета нашого дослідження – допомогти освітній системі знайти власну траєкторію для позитивних трансформацій, щоб вибратися з кризи.
Ознайомитися з дослідженням можна тут Освітня траєкторія
Ініціатива “Освітня траєкторія: розвиток системи освіти у післякризовий період” реалізовується Молодіжною організацією “СТАН” у партнерстві з громадськими організаціями “Дубль N”, “Наші візії” та “Асоціацією об’єднаних мистецтв”, простором домашньої освіти “Невгамовні” та Національною молодіжною радою України. Проєкт підсилено за рахунок співпраці “СТАНу” з INDIVIDUELL MÄNNISKOHJÄLP SWEDISH DEVELOPMENT PARTNER.
Ця публікація була підготовлена за редакцією Юлії Любич в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цієї публікації та думки, озвучені в ній, є виключною відповідальністю Молодіжної організації “СТАН” і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу чи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.