fbpx

“Резиденція” – проєкт для української молоді

Резиденція – це виїзний проєкт для молоді, який спрямований на створення сталих зв’язків, обмін знаннями та досвідом, та покращення ментального стану. 

Обидві резиденції відбулися у селі Козари Івано-Франківської області. 

Учасниками першої резиденції стали 15 молодих людей з різних міст України. З них 3 особи – ВПО, 10 – є волонтерами/ками у штабах ГО чи інших ініціативах, що спрямовані на вирішення проблем пов’язаних з війною. За словами організаторів було важливо надати цей простір людям, які потребують відчуття безпеки, комфорту, місця для того, щоб відчути розслаблення і набратися ресурсу.

Детальніше у звіті – Резиденція – 1

Ціллю другої Резиденції було об’єднати молодих митців, волонтерів та ВПО навколо дослідження села, а також надати простір для ретриту та відновлення сил. Резиденція також сприяла самоспроможності молоді, дала можливість дослідити автентичне життя українського села, сприяла створенню сталих зв’язків серед резидентів та активізації локальної громади.

Учасниками другої резиденції стали 14 осіб, серед них 4 – волонтери, 2 – ВПО.

Основним завданням резидентів було зробити дослідження у будь-якому зручному форматі: документальний короткий метр, інтерв’ю, зіни, скетчі і тд. 

Детальніше у звіті – Резиденція – 2

Проєкт Резиденція реалізовується ГО “Дубль Н” у партнерстві з Молодіжною організацією “СТАН” за підтримки Global Fund for Children (США).