fbpx

Заява Молодіжної організації “СТАН” щодо хуліганських дій під час лекції “Поговоримо про фемінітиви”

Активістки та правозахисники, культурні менеджерки та іноватори, підприємниці та освітяни Молодіжної організації “СТАН” обурені хуліганськими діями невідомих осіб підчас лекції-дискусії “Поговоримо про фемінітиви”, організованої 19 березня ФРІ в Івано-Франківську та нападом на громадського активіста Івана Дюлая та Івана Данацко в Ужгороді.

Щодо подій у Івано-Франківську, ми вимагаємо від місцевої поліції прийняти невідкладні міри та відкрити кримінальне провадження за фактом скоєного правопорушення групою невідомих осіб. Права Людини це не тема для референдуму! Й жодне угруповання не може безкарно обмежувати право на Свободу вираження поглядів та Свободу мирних зібрань в незалежній Україні, гарантоване нам Конституцією та Конвенцією про захист прав Людини та основоположних свобод.

Від Івано-Франківської міської ради та Івано-Франківської ОДА вимагаємо прийняти міри задля забезпечення прав та свобод, гарантованих Конституцією України та не допустити подальшого паплюження доброго іміджу Прикарпаття, яке є одним з туристичнопривабливих регіонів та славетно відоме своєю історією національно-визвольної боротьби українців з тоталітарними режимами.

Активісти організації “СТАН” по всій країні обурені наступом на фундаментальні права та свободи в Україні та прагнуть відстоювати їх через освітні, культурні, соціальні та правозахисні ініціативи у своїх громадах.