fbpx

Акція на підтримку діалогу між ВПО та приймаючими громадами

Акція на підтримку діалогу між ВПО та приймаючими громадами
Впроваджено: Літературне угруповання «СТАН».
Огляд: 21 вересня весь світ відзначає День миру (International Day of Peace) як день глобального припинення вогню та відмови від насильства. В Україні в цей день відбуваються локальні та регіональні акції на підтримку порозуміння та діалогу всередині українського суспільства та привернення міжнародної уваги до анексії Криму й військової агресії РФ на Донбасі.
Алгоритм дій:
1. Зв’язатися з координаторами акції в Україні та координаторами з інших регіонів.
2. Зібрати та систематизувати статистичні та соціологічні дані, а також цікаві життєві історії ВПО, які необхідно представити під час акції.
3. Визначитися з місцем та формою проведення акції у місті.
4. Розробити детальний план акції, підготувати та розповсюдити анонси про подію.
5. Долучити до акції інші громадські організації, ініціативні групи, окремих спеціалістів та волонтерів як спікерів та експертів.
6. Повідомити важливу інформацію щодо проведення акції координаторам акції в Україні та власним кореспондентам центральних ЗМІ.
7. Повідомити орган місцевого самоврядування про проведення акції.
8. Провести акцію та розповсюдити інформацію про неї в ЗМІ та серед зацікавлених осіб.
Під час проведення акції варто робити майстер-класи, тренінги, перформанси, фотовиставки, форум-театральні постановки та інші інтерактивні заходи для привернення додаткової уваги.
Вплив:
Проведення акції – це ефективний спосіб порушити питання стереотипного ставлення місцевого населення до ВПО та розпочати діалог з місцевою владою задля кращої інтеграції ВПО у нових місцях. Вихід ряду публікацій в регіональних та загальнонаціональних ЗМІ допоможе у формуванні думки громадськості щодо необхідності розбудови діалогу та допомоги ВПО.