fbpx

Допомога ВПО у набутті нових знань і навичок

Впроваджено: Всеукраїнське об’єднання «Українці Донбасу і Криму».

Огляд: Практика спрямована на підвищення рівня соціальної адаптації та інтеграції ВПО в місцеву громаду через отримання життєвих перспектив, підвищення конкурентоздатності на ринку праці за допомогою набуття нових знань і навичок шляхом навчання. Ця практика передбачає безкоштовне навчання ВПО у трьох напрямках: інтернет-технології, англійська мова, хенд-мейд.

Алгоритм дій:

  1. Серія тренінгів з комп’ютерної грамотності та IT-технологій (робота і ведення бізнесу в мережі Інтернет) для можливості отримання додаткового заробітку, працюючи на дому.
  2. Вивчення англійської мови для розширення сфери працевлаштування, отримання більш престижної і високооплачуваної роботи.
  3. Практикуми з виготовлення хенд-мейду та сувенірної продукції.

Вплив:

ВПО, що беруть участь у заходах, отримують нові знання та навички для роботи і ведення бізнесу в мережі Інтернет, підвищують свій рівень англійської мови до Intermediate, вчаться виготовляти речі для душі та сувенірну продукцію своїми руками.

Приведена практика надає можливість ВПО підвищити свої шанси на ринку праці, покращити свій матеріальний стан,підвищити самооцінку та соціальний статус.