fbpx

Андрій Волик

медіа-менеджер

У 2018-2019 роках координатор Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Івано-Франківській області, керівник кіноклубу  Docudays UA “Democracy Defenders” при Молодіжній організації «СТАН». 

Співзасновник соціального підприємництва – лабораторії апсайклінгу UP-LAB. 

Ініціатор і куратор проекту “Аrt people”, в межах якого для митців-аматорів Івано-Франківська була організована виставка їх робіт. 

Працював на різних посадах від репортера до випускового редактора в телерадіокомпанії “Вежа”, інформаційній агенції ZIK, у газетах “Аргумент”, “Аргумент-Влада”, “Пост-поступ”, на радіостанції “Radio 4U”. Випускник програми Інтерньюз-Україна “Управління конвергентною редакцією та новітні технології для роботи у нових (конвергентних) медіа” та Проекту USAID “Реформа міського теплозабезпечення в Україні”.

Брав участь у програмі Євросоюзу «Права жінок і дітей в Україні». Випускник “Гендерної медіа-школи” та Школи Толерантності з питань ЛГБТ* та гендерної рівності. Є автором низки статей присвячених правам дітей, які перебувають в інтернатних закладах. Громадський активіст.