fbpx

Дмитро Кузнєцов

член правління, грантрайтер, координатор проектів

У 2018-2019 роках займався довготерміновим спостереженням в ВГО «Громадянська мережа ОПОРА» за черговими виборами Президента України 2019 року у Вінницькій області.

У 2018 році був залученим експертом з партисипації ВГО «Громадянська мережа ОПОРА» в межах проекту «Практичний курс громадських консультацій» та залученим тренером з публічних консультацій ВГО «Громадянська мережа ОПОРА» в межах проекту «Відповідальне управління громадою».

Цього ж року координував проект «Діалог та активізація громадян» від Молодіжної організації СТАН та компонент проекту МОМ «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» від Молодіжної організації СТАН, як виновчого партнера.

З 2016 по 2018 рік  менеджер Громадської організація «Молодіжна організація «СТАН»  у відділі стратегічного планування та фандрайзингу.

З 2015 по 2018 роки аналітик житлово-комунальних та енергетичних програм, передвиборчих процесів Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа ОПОРА».

У 2014 році займався довготерміновим спостереженням у Київській області від Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа ОПОРА».