
медіа-менеджерка, медіа-координаторка проєктів
Журналістка, SMM-ниця, фотографка, розробниця комунікаційних стратегій у проєктах “СТАНу”. Минулоріч розробила та разом із командою втілила інформаційні кампанії проєктів “Школа культурного менеджменту та креативних індустрій”(ШКУМ) та “Амбасадори розмаїття у Прикарпатті”. Із фіксованим бюджетом кампанії залучили втричі більше представників_ць цільової аудиторії, ніж початково планувалося.
Як журналістка медіа-порталу “Глуzд” Ксенія досліджувала проблему дискримінації та упереджень, які існують у суспільстві щодо певних суспільних груп. Зокрема, іноземців_ок, які живуть у західній Україні та ветеранів_ок АТО/ООС. В інших публікаціях медійниця досліджувала теми дискримінації переселенців_ок, сексизму, булінгу.
У 2020 як фотографка взяла учась у міжнародній фотовиставці за права людини в Неаполі, привертаючи увагу до проблеми сімейного насильства. Того ж року Ксенія пройшла навчальний курс “Конструктор тексту, який продає” від відомого копірайтера Дениса Каплунова.
Із листопада 2018 по квітень 2019 вона працювала комунікаційницею Громадянської мережі ОПОРА у Львівській області: висвітлювала тему виборів в інформаційних та аналітичних публікаціях, моніторила медіа на предмет замовних матеріалів, організовувала прес-івенти.
У 2017-2018 медіа-менеджерка “СТАНу” редактувала інформаційні та просвітницькі видання “Від дискримінації до гендерної справедливості”, Інтеркультурний гід Івано-Франківськом, “Анатомія цінностей”, “Твої права: те, що ти маєш знати”.
З 2016 по 2018 Ксенія навчалась у Єврошколі від представництва ЄС в Україні (Полтава). Брала участь в освітньої конференції з digital media та інтернет-журналістики Online Media Guru (Київ). Пройшла навчання Школи фотографії імені Дієго Марадони (Львів). Закінчила Національний університет “Львівська політехніка”.
Із 2013 є членкинею Міжнародної академії літератури і журналістики.