fbpx

Валерія Вашкевич

грантрайтерка

Випускниця Вищої школи лідерства та дослідження «Democracy Defenders», організованої Молодіжною організацією «СТАН» у 2018 році. У 2019 році, після стажування у Молодіжній організації «СТАН», стала частиною команди, з того часу займається фандрайзингом, координацією проєктів та тренерством.

Здобула освітній рівень бакалавра у навчально-науковому інституті психології, педагогіки, підготовки фахівців вищої кваліфікації в Вінницькому державному педагогічному університеті за спеціальністю «Соціальна педагогіка». Отримала ступінь магістра у Мелітопольському державному педагогічному університеті за спеціальністю «Соціологія муніципальної політики». Соціологиня та громадська активістка.

У 2019 році координувала проект «Український Букет Народів – створення Інтеркультурних путівників з залученням громадян України різного соціального та етнічного походження», що реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду. З 2020 року координує проєкт “Молода енергія — нові навички для майбутніх спеціалістів енергетичної сфери” за пітримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Проєкту енергетичної безпеки (ПЕБ).