fbpx

Юлія Сінькевич

координаторка проектів, фасилітаторка

Коорганізаторка профорієнтаційного фестивалю для підлітків та молоді “Майбутнєфест: народжені творити” у Івано-Франківську.

Має тренерський досвід в темах “Критичне мислення” і “Ефективна робота в групах” та досвід фасилітації в темі “Гендер та гендерно обумовлене насилля” від Міжнародної організації з міграції (МОМ).  Крім цього працювала як тренерка у Бізнес-школі The Creators у Івано-Франківську.

Також має досвід координації проектів СТАНу: Мандрівний фестиваль правозахисного кіно “Docudays” у Івано-Франківській області, “Лабораторія соціального підприємництва та громадянської відповідальності “Ухоробрене юнацтво” за підтримки ChildFund Deutschland. Крім цього була координаторкою компонету програми “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні” від ГО “СТАН” за підтримки ЮНІСЕФ.

Позиціонує себе як громадська активістка, виступає за захист прав людини в будь-яких проявах, тому підтримує феміністичний рух та цінності культурного різноманіття та плюралізму.