fbpx

Тренінг “Активні громадяни” для студентів Університету Права ім. Короля Данила Галицького

3 березня відбувся тренінг “Активні громадяни” для студентів Університету Права ім. Короля Данила Галицького. Проведення заходу ініціювали студенти вишу, котрі брали участь у тренінгу “Активні громадяни” в грудні 2015 року.

Учасниками тренінгу стали 15 студентів ІІ та ІІІ курсів. Впродовж 4 днів учасники пройшли 4 етапи «річки» і написали 3 проекти соціальної дії.

Серед особливостей тренінгу грунтовне дослідження проблем громади перед написанням проектів. Дослідження відбувалось вживу на вулицях міста (опитування та спостереження) та он-лайн (опитування та моніторинг місцевих ЗМІ).

За результатами тренінгу учасники підготували та провели круглий стіл “День проти расизму” в ІФФКК коледжі імені С.Граната та зняли соціальний ролик. А учасниця тренінгу Юлія Добровольська взялась проводити тренінги з дебатів для студентів коледжів та молодших курсів.
Реклама учасників тренінгу:

Фото з круглого столу:

День проти расизму був організован та проведен виспукниками тренінгів "Активні грамадяни" в рідному коледжі в рамках Європейского тижня проти расизмаhttps://www.youtube.com/watch?v=RKdSuDds4Vk&feature=youtu.be

Posted by Olesya Arkhipova on Montag, 2. Mai 2016