fbpx

5 просторів дружніх до дитини відкриті та чекають на відвідувачів/ок

Радіємо, що можемо далі підтримувати і допомагати, адже  усі 5 наших просторів дружніх до дитини (Child Friendly Space – CFS) відкриті та чекають на вас. 

Нагадаємо, що завдяки проєкту “Відповідь на кризу в Україні – 2022”, реалізованому громадською організацією “СТАН” у партнерстві з чеською гуманітарною організацією “Людина в біді” та з фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Канади, було створено та облаштовано п’ять просторів у Коломиї, Ворохті, Бурштині, Надвірній Івано-Франківської області та Лукавцях Чернівецької області. 

Ці простори відкриті для всіх дітей, підлітків і молоді, і наша мета полягає у тому, щоб вони стали місцями зустрічей, знайомств та спільних заходів. Переконані, що тут ви знайдете дружнє коло спілкування, довіру та підтримку. Наші простори допомагають дітям та молоді з числа внутрішньо переміщених осіб інтегруватися  в нове середовище та більше спілкуватися з місцевими однолітками. 

Вже зараз у просторах відбувається безліч захоплюючих активностей та занять. Ви можете займатись йогою, розвивати акторську майстерність, вивчати англійську мову, здобувати фінансову та медіаграмотність, брати участь у квестах, отримувати індивідуальні консультації психолога, проходити арт терапію, танцювати та багато іншого.

Наші простори відкриті для вас протягом усього дня з 10:00 у будні. Також ми організовуємо окремі заходи та активності у вихідні.

Ми розташували CFS переважно в комунальних приміщеннях, обраних спільно з місцевими радами, таких як бібліотеки, центри культури та заклади позашкільної освіти. Кожен простір наповнений книгами, іграми для розваг та обладнанням да навчання, включаючи ноутбуки, принтери, навушники та проєктори, щоб діти мали можливість навчатися онлайн, виконувати домашні завдання, проводити кінопокази, заходи з мультимедійними презентаціями.

Не пропустіть можливість відкрити для себе ці унікальні простори, створені спеціально для вас. Приєднуйтеся до нас вже сьогодні і знайдіть натхнення, навчайтесь та веселіться разом з нами в дружній та підтримуючій атмосфері.

Графіки кожного простору різняться, стежити за ними можна доєднавшись до чатів за наступними посиланнями.

У Бурштині простір дружній до дитини знаходиться у палаці культури “Прометей” за адресою: вул. Міцкевича, 47. Стежте за простором за посиланням: https://cutt.ly/mwqsLC7L

 У Ворохті простір дружній до дитини знаходиться у Центрі культури, дозвілля, молоді та спорту за адресою: Ворохта, вул. Данила Галицького, 76. Стежте за простором за посиланням: https://cutt.ly/swqsL5IP

 У Коломиї простір дружній до дитини знаходиться у Коломийській міській бібліотеці №1 для дорослих за адресою: бульвар Лесі Українки, 7. Стежте за простором за посиланням: https://cutt.ly/HwqsZrv2

У Надвірній простір дружній до дитини знаходиться у Центрі позашкільної освіти Надвірнянської міської ради за адресою: вул. Міцкевича, 2. Стежте за простором за

посиланням: https://cutt.ly/VwqsZiSj

У Лукавцях простір дружній до дитини знаходиться у шелтері за адресою: вул. Івасюка, 4. Стежте за простором за посиланням:  https://cutt.ly/dwqsZfa7

Підтримка простору дружнього до дитини відбувається в межах проєкту “SOS Ukraine”, який реалізується громадською організацією “СТАН” в партнерстві та за фінансової підтримки чеської гуманітарної організації “Людина в біді” (PeopleinNeedUkraine).