fbpx

Навчальна програма «Івано-Франківська інтеркультурна лабораторія у  пам’ять посла Стівенса»

Стартує відбір учасників(-ць) «Івано-Франківської меморіальної міжкультурної лабораторії посла Стівенса»  ГО «Молодіжна організація «СТАН» запрошує студентів(-ок) івано-франківських Вишів стати послами миру та порозуміння у своєму місті.

Із вересня по грудень 30 активних молодих людей (15 українських та 15 іноземних студентів) візьмуть участь в навчальній програмі, націленій інформувати студент(-ів/ок) про їхні права та посилювати взаємодію між студент(к)ами різних етнічних груп. Учасники та учасниці лабораторії

  • дізнаються про свої права та можливості краще адаптуватись до середовища проживання,  
  • обговорять виклики, з якими доводиться зустрічатись у боротьбі за толерантність,
  • розроблять ідеї власних проектів, спрямованих на утвердження верховенства права,  міжкультурного різноманіття, протидію дискримінації і ксенофобії.

Програма складатиметься з 3 воркшопів від команди тренерів(-ок) ГО«СТАН»,  4 скайп-конференцій із американськими студент(к)ами,  одного круглого столу зі спільнотою лідерів та одного хакатону – мозкового штурму щодо майбутніх проектів, які популяризуватимуть ідеї толерантності та міжкультурного різноманіття.

Також у межах програми буде створено двомовний(англійська/українська) мультикультурний альтернативний гід Івано-Франківськом  та двомовний буклет про права та обов’язки українських та іноземних студентів(-ок), примірники яких гарантовано отримає кож(-ен/на) учасни(-к/ця) лабораторії.

Щоб взяти участь у «Міжкультурній лабораторії посла Стівенса» заповніть форму за посиланням https://goo.gl/2Rqqhv  не пізніше 20 вересня.

Проект реалізовується «Молодіжною організацією «СТАН» за фінансової підтримки Корпусу Миру (Peace Corps) та Меморіального фонду посла Дж. Крістофера Стівенса, у партнерстві з ГО “EL&OL” NGO for International Students з підтримки іноземних студентів в Україні та Мідлбурським Інститутом Міжнародного навчання в Монтере зі Сполучених Штатів Америки.

Довідка: Крістофер Дж. Стівенс був випускником Каліфорнійського університету в Берклі. Закінчивши університет, став волонтером Корпусу миру та почав викладати англійську мову як іноземну в Марокко. Опісля служби у Корпусі миру Стівенс отримав звання доктора юридичних наук  від  Каліфорнійського університету, Хейстингського юридичного коледжу в Сан-Франциско а пізніше магістра  від Національного військового коледжу у Вашингтоні. У 1991 він приєднався до Американського представництва закордонних справ, де займав різні дипломатичні посади на Середньому Сході та у Вашингтоні. Стівенс був призначений послом Сполучених штатів у Лівії в червні 2012. Того ж року, 11 вересня, посол загинув під час воєнної атаки в Американському консульстві в Бенгазі, у Лівії. Після загибелі Стівенса його сім’я разом із ширшим колом рідних та друзів засновували різноманітні фонди з метою зміцнення зв’язків між американцями та людьми у світі. Серед цих фондів Меморіальний фонд посла Дж. Крістофера  Стівенса, створений задля підтримки волонтерів Корпусу миру і спільнот, у яких вони працюють.
Якщо у вас виникли будь-які запитання – телефонуйте!
Юлія Сінькевич – 095-80-69-610, ju.sinkevych@gmail.com – контактна особа для українських студентів 🙂