fbpx

Діалогова акція «Спільна кухня» у Івано-Франківську

16 серпня не зважаючи на інформаційний тиск з боку посадових осіб в Івано-Франківську відбулася діалогова акція «Спільна кухня», в якій взяли участь громадські діячі та правозахисники з Прикарпаття, активні переселенці з Донбасу та активісти-миротворці з Росії.

Мета даної миротворчої акції – сприяти налагодженню діалогу через безпосередній контакт між людьми з країн та регіонів, що знаходяться у стані збройного конфлікту, а також показати українцям разючу різницю між агентами путінського режиму (яких вони бачать в новинах) та активістами Миротворчим громадським рухом в Росії, що відстоюють демократію у власній країні.

Акція «Спільна кухня» ініційована правозахисними активістами з України та Росії в рамках міжнародної миротворчої ініціативи «Молоді голоси за МИР», яку адмініструють і реалізують Освітній дім прав людини в Чернігові за підтримки Організації з безпеки і співробітництва в Європі, Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ / ОБСЄ), Української Гельсінської спілки з прав людини, Міжнародного Молодіжного Правозахисного Руху і Будинок прав людини – Воронеж за підтримки Норвезького Гельсінського комітету.
Проект підтриманий Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ). Інформація та думки, що містяться в цьому документів, не обов’язково відображають політику та позицію БДІПЛ.

В Івано-Франківську захід організовує Молодіжна організація «СТАН», що працює задля розвитку креативного громадянського суспільства та є координатором правозахисного освітнього проекту «Діалог та примирення в регіонах України», що об’єднує зусилля правозахисників, вимушених переселенців та молодіжних активістів.

Фото: https://www.facebook.com/pg/lgstan/photos/?tab=album&album_id=1078226842256542