fbpx

ДІДЖИТАЛ-МАЙСТЕРНЯ У ПОЛЬЩІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ПОРУШЕННЯМИ СЛУХУ 2.0

Запрошуємо підлітків віком від 16 до 18 років з порушеннями слуху, а також молодь, що цікавиться темою інклюзії приєднатись до польсько-українського проекту “Faces of friendship – integration photo workshops”. Якщо ти хочеш розвиватись,маєш розмовний рівень англійської, знаходити можливості, замість зводити бар’єри, своїм прикладом надихати інших  — саме час зробити впевнений крок. Заповни анкету і вирушай з 23 по 31 липня до Польського містечка Поронін. Знайомся з однолітками! Досліджуй медіатехнології! Ставши частиною міжнародної команди, створюй унікальні меседжі, які почує суспільство!

Поїздку влаштовує Fundacja Manufaktura Dobrych Pomysłow (Польща) спільно з Молодіжна Організація “СТАН” (Україна). Організатор(к)и проекту прагнуть з допомогою мультимедійного навчання згуртувати підлітків, які мають порушення слуху з їхніми однолітками.

Всього лиш за тиждень учасники та учасниці проекту навчаться використовувати медійні технології так, щоб завдяки ним долати бар’єри в спілкуванні. Поглянувши на цей світ через об’єктив камери, ти побачиш і зрозумієш, що деякі меседжі є цінними незалежно від того, як вони висловлені: вербально або невербально.

Тут на тебе чекають:

досвід роботи в міжнародній українсько-польській команді;

інтерактивні заняття в групах;

серія майстерень, дискусій, презентацій;

організація і проведення опитувань на вулицях Польщі;

створення репортажів;

підготовка прес-конференції

і ще багато всього

Усі події та матеріали в межах проекту готуватимуть самі підлітки, за потреби звертаючись до наставників/наставниць і фахівців/фахівчинь.

Понад тиждень молодь з України і Польщі житиме в   місті Поронін. І, звичайно, матиме нагоду побачити туристичні принади цього краю.

Щоб взяти участь у майстерні “Faces of friendship – integration photo workshops” заповніть анкету  до 6 липня включно. Про результати відбору організатор(к)и сповістять не пізніше 8 липня.

Організаційні деталі:

При відборі учасників та учасниць пріоритет буде надано підліткам з порушеннями слуху, волонтер(к)ам і активіст(к)ам, які працюють у напрямі інклюзії.

Відібрані молоді люди організовано вирушать до Польщі зі Львова. Витрати пов’язані з пересуванням, проживанням, харчуванням, інші витрати на території України учасники та учасниці здійснюють власним коштом. Люди з інвалідністю також мають право просити про зменшення суми організаційного внеску. На території Польщі, починаючи з міста Перемишль, всі витрати (проїзд, проживання, харчування) здійснюються коштом організаторів. Організатор(к)и проекту зобов’язуються у разі необхідності надати візову підтримку та консультацію щодо оформлення потрібних документів. Організаційний збір для виконання статутних завдань організації, пов’язаних з проведенням польсько-українських діалогів, становить 1500 гривень та офіційно сплачується на рахунок організації як благодійний внесок на виконання завдань проекту.

Нагадуємо, освітньо-інтеграційну подорож влаштовує Молодіжна організація “СТАН” у співпраці з Fundacja Manufaktura Dobrych Pomysłow (Польща).