fbpx

Діджитал-майстерня у Польщі для людей з порушеннями слуху

Запрошуємо підлітків віком від 16 до 18 років з порушеннями слуху, а також молодь, що цікавиться темою інклюзії приєднатись до польсько-українського проекту «Крок вперед». Якщо ти хочеш розвиватись, знаходити можливості, замість зводити бар’єри, своїм прикладом надихати інших  — саме час зробити впевнений крок. Заповни анкету і вирушай з 3 по 11 жовтня до Польського містечка Огродзінец. Знайомся з однолітками! Досліджуй медіатехнології! Ставши частиною міжнародної команди, створюй унікальні меседжі, які почує суспільство!

Поїздку влаштовує Молодіжна організація “СТАН” спільно з Fundacja Manufaktura Dobrych Pomysłow (Польща) та Мелітопольською гімназією 19. Організатор(к)и проекту прагнуть з допомогою мультимедійного навчання згуртувати підлітків, які мають порушення слуху з їхніми ровесниками і ровесницями.

Вього лиш за тиждень учасники та учасниці проекту навчаться використовувати медійні технології так, щоб завдяки ним долати бар’єри в спілкуванні. Поглянувши на цей світ через об’єктив камери, ти побачиш і зрозумієш, що деякі меседжі є цінними незалежно від того, як вони висловлені: вербально або невербально.

Тут на тебе чекають:

  • досвід роботи в міжнародній українсько-польській команді;
  • інтерактивні заняття в групах;
  • серія майстерень, дискусій, презентацій;
  • організація і проведення опитувань на вулицях Польщі;
  • створення репортажів;
  • підготовка прес-конференції
  • і ще багато всього

Усі події та матеріали в межах проекту готуватимуть самі підлітки, за потреби звертаючись до наставників/наставниць і фахівців/фахівчинь.

Понад тиждень молодь з України і Польщі житиме в Огородзінці  — місті з тисячолітньою історією. І, звичайно, матиме нагоду побачити туристичні принади цього краю.

Щоб взяти участь у майстерні “Крок вперед!” заповніть анкету  до 10 вересня включно. Про результати відбору організатор(к)и сповістять не пізніше 12 вересня.

Організаційні деталі:

При відборі учасників та учасниць пріоритет буде надано підліткам з порушеннями слуху, волонтер(к)ам і активіст(к)ам, які працюють у напрямі інклюзії.

Відібрані молоді люди організовано вирушать до Польщі зі Львова. Витрати пов’язані з пересуванням, проживанням, харчуванням, інші витрати на території України учасники та учасниці здійснюють власним коштом. Люди з інвалідністю також мають право просити про часткове повернення витрат та зменшення суми організаційного внеску. На території Польщі, починаючи з міста Перемишль, всі витрати (проїзд, проживання, харчування) здійснюються коштом організаторів. Організатор(к)и проекту зобов’язуються у разі необхідності надати візову підтримку та консультацію щодо оформлення потрібних документів. Організаційний збір для виконання статутних завдань організації, пов’язаних з проведенням польсько-українських діалогів, становить 1000 гривень та офіційно сплачується на рахунок організації як благодійний внесок на виконання завдань проекту.

Нагадуємо, освітньо-інтеграційну подорож влаштовує Молодіжна організація “СТАН” у співпраці з Fundacja Manufaktura Dobrych Pomysłow (Польща) та Мелітопольською гімназією 19.

Із 2014 року “СТАН” влаштовує освітньо-інтеграційні подорожі в Польщу задля створення нової діалогової платформи для активістів та активісток різних етнічних, культурних та соціальних категорій. А також, залучення до діалогу внутрішньо переміщених осіб, правозахисників і правозахисниць із Донбасу і Криму, активістів та активісток старшого шкільного та студентського віку. Чимало з учасни(ків/ць) попередніх поїздок надалі стали активніше брати участь в молодіжних обмінах, пройшли стажування й розпочали співпрацю з Молодіжною організацією “СТАН”, знайшли себе у волонтерстві та громадському активізмі.

Нагадуємо, візити є продовженням довготривалого проекту “Democracy Defenders”, який реалізує організація “СТАН”, за підтримки фонду National Endowment for Democracy.