fbpx

Для молоді івано-Франківської громади створять карту розвитку підприємницьких навичок 

Дороговказом, який допоможе молоді Івано-Франківської ОТГ отримати актуальні знання для відкриття власної справи та бути залученою до розв’язання соціальних проблем власної громади, стане ініціатива Молодіжної організації СТАН “Ухоробрене юнацтво. Підприємницькі навички та соціальне шкільне підприємництво”. Також ініціатива покликана подолати проблему низької залученості до процесу прийняття рішень молоді з інвалідністю та молоді з соціально вразливих груп та національних меншин. 

Одним з ключових етапів ініціативи, яка триватиме з серпня по листопад 2021 року, стане аналіз підходів у формуванні підприємницьких навичок серед молоді Івано-Франківської ОТГ та створення карти можливостей для розвитку молодіжного/шкільного підприємництва в громаді, який проведе експертна команда РГ4 “Контакти між людьми” Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства.

Відбуватиметься це в контексті виконання пріоритету ЄС до країн Східного Партнерства щодо розвитку навичок молоді для позитивного впливу на формування економічної та фінансової стабільності й розвитку для молодих людей, беручи до уваги програму USAID UNITY (Ukraine National Identity through Youth), що покликана розширити економічні можливості для молоді за допомогою інновацій, підприємництва та кар’єрної готовності в Україні.

Ініціатива буде реалізовуватися у співпраці з департаментом освіти та науки, департаментом молоді та спорту, а також відділом промисловості та розвитку підприємництва Івано-Франківської міської ради. 

Також заплановано, щодо реалізації проєкту долучаться: ГО “Нові Візії” (Львів), відокремлені підрозділи НМРУ (Житомир, Івано-Франківськ), фундація з розвитку соціального шкільного підприємництва “School of Me” (Київ), КП “Центр освітніх іновацій” (Івано-Франківськ), Простір домашньої освіти “Невгамовні” (Івано-Франківськ) та Шкільна фірма “МонстроНямки” (Івано-Франківськ).

Ініціатива “Ухоробрене юнацтво. Підприємницькі навички та соціальне шкільне підприємництво” реалізується Молодіжною організацією “СТАН” в рамках проєкту “Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.”, який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу.