fbpx

До «День миру in UA 2017» долучилось вісім організацій БФ «Карітас України»

Вісім осередків Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» долучилися до проведення загальноукраїнської акції «День миру in UA 2017».  У підсумку це означає, що загалом до акції приєдналося 65 різноманітних організацій, які проведуть свої заходи, присвячені Дню Миру у 20 областях України.

Що стосується «Карітас України» то Ганна Гоменюк, яка є менеджеркою проектів цієї організації зазначила:

«Карітас України» з червня 2016 розпочав працювати в напрямку миробудування в “Проекті з управління конфліктом та пом’якшення його наслідків” в Одесі та Запоріжжі за підтримки CRS, та з травня 2017 в Дрогобичі, Івано-Франківську, Києві, Кам’янському, Краматорську та Харкові розпочався проект “Об’єднуючи людей заради миру” за підтримки Карітас Німеччини та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини».

«День миру in UA 2017» є частиною проекту «Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України», який реалізовує ГО «Молодіжна організація «СТАН» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy. Всеукраїнська акція також проходить в рамках конкурсу «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах» за підтримки Міжнародний фонд “Відродження” та Європейського Союзу.

Заходи у населених пунктах України, які організовує БФ «Карітас України»:

Краматорськ

21 вересня

9.00

У офісі фонду відбудеться кінотренінг (кінопоказ з обговоренням) “Ми за мир”. На показ запрошене старше покоління та жінки із сімей з інвалідністю. Будуть продемонстровані короткі відео (10 відео по 10хв), що знімали підлітки Краматорська про їхнє бачення світу та миру.  Далі буде обговорення зі смаколиками, які є відмінності та спільне в світобаченні підлітків та старших людей.

10.00

Відбудеться святкова програма для підлітків, на базі Центру Позашкільної роботи. Заплановані флешмоб та конкурс малюнків “Мир в Україні очима молоді”.

Кам’янське

21 вересня

з 17.00 до 20.00

На виробах запропонують написати побажання або добрі слова і потім подарувати їх перехожим. Також будуть роздавати печиво, на якому будуть написані добрі побажання. Все це буде супроводжуватися висвітленням теми миру, розповідати про День миру. Захід буде проводитися біля Кіноконцертного залу “Мир”.

Харків

20 вересня

18.30

Жива бібліотека “3 роки нового життя ” . Місце проведення  – вул. Сумська, 3

22 вересня

19.00 -21.00

Кінопоказ “Чи треба говорить про мир після війни” До Міжнародного дня миру «Карітас Харків» та пересувний кіноклуб «ДУМАй!» запрошують до перегляду та обговорення одного з найкращих документальних фільмів з репертуару кіноклубів Docudays UA – «Це моя земля» (режисерка Тамара Ерде, Франція/Ізраїль). Студія Kharkiv Today, вул Мироносицька 8.

Київ

21 вересня

16.00-18.00

майстер клас для дошкільнят”День миру в Карітас-Київ” діти дошкільнята будуть робити велику поробку “Голуб миру – мотанка” та об’ємну поробку “Голуб миру”,а також будемо разом з дідками вивчати пісні про мир. Місце – проведення – Микитенка 7-б

18.00

В Карітас-Київ” буде для дорослих проходити екзистенційний театр на тему миротворення. Микитенка 7-б

Запрошують тих, кому цікавий світ театру, хто хоче пізнати ази акторства. Якщо ви мрієте про це усе, і якщо Вам від 18 і до 150 років, тоді ця подія саме для вас. Запрошуємо тих, кому цікавий світ театру, хто хоче пізнати ази акторства. Якщо ви мрієте про це усе, і якщо Вам від 18 і до 150 років, тоді ця подія саме для вас. Ви можете долучитися до групи екзистенційного театру. Гра. Експерименти. Арт-простір. Засвоєння театральних навичок, основ акторської майстерності, сценічного руху, імпровізації.

Запоріжжя

22 вересня

МК по виготовленню кошику з квітами та символом миру. Після цього учасники запрошуються на перегляд фільму на задану тематику. Місце проведення – «Карітас Запоріжжя».

Одеса

21 вересня

Одеська міська рада влаштовує ряд заходів в публічному просторі, присвячених до Дня миру. З цієї нагоди благодійний фонд “Карітас Одеса УГКЦ” планує зробити відеосюжет на тему “Що для вас означає мир”. Разом із журналістами ми будуть ходити вулицями та запитувати перехожих на камеру “Що для вас означає мир”. З відзнятого матеріалу зроблять відеосюжет.

Дрогобич

21 вересня

12.00-14.00 Майстерня миру нас відбуватиметься Майстерня миру у рамках якої ми будемо проводити майстер клас – голуб миру з дітьми учасників АТО, ВПО, місцеві тощо спільно з ГО “Ініціатива Дрогобича”. Місце проведення – площа Юрія Дрогобича

Івано-Франківськ

21.09 2017 10.00-14.00

У школі-ліцеї №23 відбудеться Жива бібліотека за участю представників АТО, ВПО, героя УПА, колаж миру «Мир для мене це…», малюнок на асфальті «Мир очима дітей», виготовлення «Голуба миру» з фетру, боді-арт «Голуб на щоці – мир у серці», флеш-моб «Світло миру» – подяка загиблим воїнам за мир. Також заплановані малюнок на асфальті та флешмоб.