fbpx

До України повернулись активісти та активістки харківської ГО “Астерікс”

Трохи більше тижня тому активна молодь Харківщини вирушила до Польщі, щоб взяти участь у міжнародному проекті “Dance step towards friendship/Танцюй назустріч дружбі”.

У гірському селищі Поронін разом з польськими ровесниками, харків’яни брали участь у танцювальних майстер-класах, ходили в гори, обговорювали минуле та майбутнє обох наших країн. Наприкінці проекту українська і польська частини групи мали виступити на сцені з підготовленими напередодні танцями.

“Професійно не танцюю, але я намагався і мені сподобалося.Готувати танець було дуже легко – ми все вивчили за кілька годин – а виступати навіть дуже весело й атмосферно!” – розповідає учасник проекту Іван Забровський.

Танець, на думку організатор(ів/ок), мав стати тим інструментом, що допоміг би подолати мовні, культурні та будь-які інші бар’єри у спілкуванні підлітків. Адже головним завданням проекту було сприяти покращенню відносин між Україною і Польщею на локальному рівні, зміцнювати зв’язки між активіст(к)ами та посилювати міжнародну співпрацю.

Як раніше відзначала засновниця “Астерікса” й координаторка групи Анжеліка Ібр подібні міжнародні обміни з новою силою розпалюють бажання підлітків займатись волонтерством після повернення додому.

Проект “Dance step towards friendship/Танцюй назустріч дружбі” реалізували Молодіжна організація “СТАН” у співпраці з ГО “Астерікс” та польською партнерською організацією  “Europejskie Centrum Młodziezy/Європейський молодіжний центр”.