fbpx

Дослідження у Івано-Франківську і Лисці стали фінальними у першому етапі програми «Амбасадори розмаїття у Прикарпатті»

Івано-Франківська і Лисецька громади стали фінальними у першому етапі програми «Амбасадори розмаїття у Прикарпатті». 

До цього наша команда відвідала Коломию, Калуш, Долину та Верховину. Основні наші цілі під час дослідницьких інтерв’ю  – це знайти на Прикарпатті людей, організації та ініціативи для яких цінності прав людини, різноманіття та плюралізму є важливими.

У Франківську ми провели розмови з представниками та представницями громадських організацій та ініціатив. Під час розмов йшлося не лише про фактичну діяльність, а й про те якою бачать вони свою громаду у найближчому майбутньому, що готові для цього робити і чого їм бракує. Про це нам розповідали  Марта Ігнатьєва з “Українська для всіх”, Наталія Петренко з Групи підтримки, навчання NVC по М. Розенбергу, Анжела-Марія Нестор, яка представляє організацію Не «слабка стать», передставник BeeFree Юрій Пахомов та Наталія Нестор, яка займається роботою з дітьми.

Про контекст Лисця ми дізнавались на зустрічах з представницею Miculab. МіжCulturна Labораторія Ольгою Олійніченко та її сином Антоном, місцевою підприємицею, власницею крафтової пекарні Ютта і професор Володимир Лущак.

Фото Ксенія Янко