fbpx

Експериментальна дискусія “Франківськ Європейський”. Зміни починаються з діалогу

Ти працюєш в неформальній освіті, культурі чи медіа, маєш своє соціальне підприємство або стартап? Прагнеш постійно розвиватись та розвивати своє місто, кооперуючись з іншими агентами змін? Тоді приходь 24 травня об 11 годині на “Промприлад.Реновація” на експериментальну дискусію “Франківськ європейський”. Розкажи, як ти бачиш поступ міста в найближчі роки. Почуй думки інших проактивних франківчан, а також експертів у сфері освіти, культури, медіа та бізнесу з інших міст. Об’єднавши наші ідеї ми разом визначимо пріоритети у кожній сфері, обговоримо як реагувати на виклики й забезпечувати сталість цих пріоритетів. Зміни починаються з діалогу, адже так?

5 причин, чому варто відвідати дискусію “Франківськ європейський”

Можливість бути в темі. Ми обговоримо актуальну ситуацію в освіті, культурі, медіа та бізнесі, безпосередньо з людьми, які працюють в цих сферах.

Круті спікери. На запрошення СТАНу в дискусії візьмуть участь визнані експерти зі всієї України, а також місцеві лідери думок.

Експериментальний формат. Подія відбудеться у форматі, що поєднує елементи панельної дискусії, дебатів, “живої бібліотеки” та “світового кафе”. Якщо тобі час від часу доводиться проводити публічні обговорення, варто прийти щонайменше для того, щоб побачити як це працює.   

Нові знайомства. В межах дискусії передбачено час для нетворкінгу.

Твоя особлива місія. Дискусія має амбітну мету — окреслити пріоритети в основних напрямках розвитку Івано-Франківська. Ми віримо, що саме твій унікальний досвід допоможе прокласти шлях до змін.

До речі, про досвід, якщо ти живеш у Франківську та знаєш, як зробити своє місто кращим, у тебе є можливість стати одним із нашим спікерів. Для цього надішли резюме на електронну адресу stanforexperts@gmail.com Можливо, саме твій виступ допоможе учасникам обговорення по новому поглянути на те, як змінюватиметься Франківськ у найближчі роки.

Панельну дискусію “Франківськ європейський” організовує Молодіжна організація СТАН за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).