fbpx

Громадські ініціативи з 5 громад Прикарпаття змагатимуться за фінансування своїх проєктів

Зібрали для вас яскраві моменти з тренінгів, що відбулися в межах програми “Амбасадори розмаїття”, щоб мотивувати вас подавати свої заявки на Конкурс мікрогрантів для 5 громад Івано-Франківської області.

Попередньо команда СТАНу побувала в Коломиї, Долині. Калуші, Верховині і ще один тренінг провела в Івано-Франківську. У всіх цих громадах вчили як застосовувати потенціал різноманіття громади у своїй діяльності, де брати ідеї та як перетворювати їх на реальні проєкти. Також розповідали про інструменти проєктного менеджменту.

Подати свою заявку потрібно до 22 лютого включно. Зробити це можна, заповнивши заявку за цим посиланням https://forms.gle/j8icqHQ2UKXEKmtw8

Проєкти, які подаються на конкурс мають відповідати таким напрямкам:

Просування культури прав людини та солідарні дії.

Створення міжкультурного діалогу в області.

Підтримка й підсилення молоді через розширення молодіжної участі та розвиток лідерських навичок й підприємництва серед молоді.

Фото Ксенія Янко

Програма «Амбасадори розмаїття у Прикарпатті» реалізується Молодіжною організацією «СТАН» в рамках проєкту «СТАН Амбасадори розмаїття 2020: локалізація» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та в рамках проєкту «Амбасадори Розмаїття у Прикарпатті – антикрихка підтримка вразливих груп та громадських активістів» через регрантингову схему підтримки Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства за кошти Європейського Союзу в межах підтримки громадянського суспільства в регіоні.

В рамках цієї регрантингової схеми ФГС СхП підтримує проєкти своїх членів, які сприяють досягненню місії та цілей Форуму. Гранти доступні для громадських організацій з країн Східного Партнерства та ЄС. Ключові сфери підтримки є: демократія, права людини, економічна інтеграція, довкілля й енергетика, контакти між людьми, соціальна та трудова політика.