fbpx

Інтеркультурна зустріч Змінотворців: Дрогобич 1.0

29 травня запрошуємо містян_нок Дрогобича на першу Інтеркультурну зустріч Змінотворців.

Інтеркультурна зустріч Зміностворців – це подія, створена з метою об’єднання різного культурного середовища для спілкування, обміну ідеями та досвідом, налагодження нових контактів, створення та запуску нових проектів.

Тут немає правил, крім одного – поважати один одного.

Зустрічі Змінотворців – це про натхнення, свободу, синергію та різноманіття.

Чому це важливо? Бо таким чином ми відчуваємо один одно, відкриваємо для себе галактики інших культур, особистостей, з якими живемо по сусідству.

Чекаємо на вас!

Коли: 29 травня о 19 годині.
Де: Молодіжний простір Дрогобич (вул. Я.Осмомисла, 10).

О 18:00 за цією ж адресою запрошуємо на Презентація проекту Український Букет Народів: Дрогобич, де ви зможете познайомитися з концепцією та метою проекту, дізнатися про інноваційний культурний продукт проекту – Інтеркультурні путівники, отримати інформацію про майбутні проектні заходи, що проходитимуть у Дрогобичі до кінця жовтня 2019 р
.
Вхід вільний.

Контактна особа – Amet Dilâver Oğlu Bekir, координатор проекту у Дрогобичі +380978875983 ngoareket@gmail.com

*Інноваційний проект «Український Букет Народів – створення Інтеркультурних путівників з залученням громадян України різного соціального та етнічного походження» реалізується у 4 пілотних громадах Запорізької, Луганської, Полтавської та Львівської областей. Проект організовує Молодіжна організація «СТАН» за підтримки Українського культурного фонду.
Співорганізатори проекту: Громадська організація «Молодіжна агенція з адвокації ромської культури «АРКА», Громадська організація «Арекет», Громадська організація «Культурний ді@лог», Благодійна організація «Благодійний Фонд «MLT Museum PLUS», Комунальний заклад «Лисичанський міський Палац культури», Громадська організація «Кримська проектно-освітня платформа Q-hub».