fbpx

Інтеркультурна зустріч Змінотворців: Кременчук 1.0

30 травня запрошуємо містян_нок Кременчука на першу тематичну Інтеркультурну зустріч Змінотворців.

Тема зустрічі – «Культурне різноманіття Кременчука».

Інтеркультурна зустріч Змінотворців – це подія, створена з метою об’єднання представників_ць різного культурного середовища для спілкування, обміну ідеями та досвідом, налагодження нових контактів, створення та запуску нових проектів.

Тут немає правил, крім одного – поважати один одного.

Зустрічі Змінотворців – це про натхнення, свободу, синергію та різноманіття.

Чому це важливо? Бо таким чином ми відчуваємо один одно, відкриваємо для себе галактики інших культур, особистостей, з якими живемо по сусідству.

Учасникам/учасницям буде запропоновано спільно створити квітку культурного розмаїття Кременчука, ретроспективну мапу інтеркультурних подій Кременчука та проговорити перспективи взаємодії в рамках проекту Український Букет Народів.

Чекаємо на вас!

Коли: 30 травня о 17:30.
Де: Кременчуцька міська художня галерея (вул. М.Коцюбинського, 4).

О 16:30 за цією ж адресою запрошуємо на Презентація проекту Український Букет Народів: Кременчук, де ви зможете познайомитися з концепцією та метою проекту, дізнатися про інноваційний культурний продукт проекту – Інтеркультурні путівники, отримати інформацію про майбутні проектні заходи, що проходитимуть у Кременчуці до кінця жовтня 2019 р.
Вхід вільний.

*Інноваційний проект «Український Букет Народів – створення Інтеркультурних путівників з залученням громадян України різного соціального та етнічного походження» реалізується у 4 пілотних громадах Запорізької, Луганської, Полтавської та Львівської областей. Проект організовує Молодіжна організація «СТАН» за підтримки Українського культурного фонду.
Співорганізатори проекту: Громадська організація «Культурний ді@лог», Громадська організація «Молодіжна агенція з адвокації ромської культури «АРКА», Громадська організація «Арекет», Благодійна організація «Благодійний Фонд «MLT Museum PLUS», Комунальний заклад «Лисичанський міський Палац культури», Громадська організація «Кримська проектно-освітня платформа Q-hub».