fbpx

Інтеркультурна зустріч Змінотворців: Лисичанськ 1.0

Запрошуємо на першу Інтеркультурну Зустріч Змінотворців у Лисичанську!

Якщо перекладати «нетворкінг» буквально, виходить щось на кшталт «плетіння мереж».

Нетворкінг це неформальні зустрічі для людей з різних сфер зайнятості/культур/статусів тощо, яким цікаво поспілкуватися з іншими; таким чином люди відчувають свою приналежність до громади, знаходять нові знайомства та навіть можливості, можуть знаходити допомогу або допомогти комусь самі, стають більш відкритими та відчувають підтримку.

Хтось знаходить на нетворкінгу майбутнього бізнес-партнера, у когось з’являються спільні ідеї для соціальних проектів, а хтось відкриває для себе галактики інших культур, з якими живе по-сусідству. Гарно проводити час – це головна умова заходу.

Хто може стати учасником?
Стати учасником може кожен, у кого є таке бажання. Зазвичай, ми запрошуємо громадських активістів, менеджерів культури, митців, етнічні групи, соціальні групи, внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО і всіх всіх кому цікаво поспілкуватися..

Чому це важливо?
Спілкування між людьми з різних культурних середовищ, між незнайомими людьми чи давно знайомими перетворюється на синергію, об’єднує та підсилює наше різноманіття.

Який формат зустрічі?
Це неформальна зустріч, тут немає правил, окрім єдиного – ми поважаємо усіх учасників. Вхід вільний.

Коли: 17 травня о 13:00
Де: Лисичанський міський краєзнавчий музей (проспект Перемоги, 94).
Вхід вільний.

*Також запрошуємо на Презентація проекту Український Букет Народів. Лисичанськ. На презентації ти зможеш більше дізнатися про проект, взяти участь у дискусії з теми «Міжкультурний діалог та забезпечення дотримання культурних прав громадян та спільнот». Приходь о 12:00 у Лисичанський міський краєзнавчий музей, буде цікаво!

Інноваційний проект «Український Букет Народів – створення Інтеркультурних путівників з залученням громадян України різного соціального та етнічного походження», що реалізується у 4 пілотних громадах Запорізької, Луганської, Полтавської та Львівської областей. Проект організовує Громадська організація «Молодіжна організація «СТАН» у партнерстві з Громадською організацією «Молодіжна агенція з адвокації ромської культури «АРКА», громадською організацією «Арекет», Громадською організацією «Культурний ді@лог», Благодійною організацією «Благодійний Фонд «MLT Museum PLUS», Комунальним закладом «Лисичанський міський Палац культури», Громадською організацією «Кримська проектно-освітня платформа Q-hub» за підтримки Українського культурного фонду.