fbpx

Команда ГО «СТАН» влаштувала промотур Луганщиною, щоб розповісти про проект від ЮНІСЕФ

Представниці команди ГО «СТАН» влаштували промотур Луганщиною, під час якого з презентаціями відвідали Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Старобільськ та Рубіжне.

Промотур був організований аби більш докладніше розповісти про проект «Навчальні поїздки для молоді з обміну досвідом сталої участі в різних регіонах України» від ЮНІСЕФ. Одна з таких Майстерня (не)дитячої демократії вже відбулася. Під час неї учасники та учасниці відвідали Івано-Франківськ. Тут молодь з Луганщини отримала практичний досвід впливу на прийняття рішень місцевою владою.

Для тих хто зацікавлений взяти участь у наступних етапах проекту, які відбудуться у містах західної України, під час презентацій надавалась вичерпна інформація про те, як подати і заповнити аплікаційну форму.

Крім цього для учасників і учасниць був підготовлений бонус – вправи з неформальної освіти, які неодмінно стануть у нагоді для подальшої активної діяльності.

Також у відвідувачів презентацій була нагода більше дізнатися про діяльність ГО «СТАН» загалом та про можливості, які організація пропонує для молоді, а також про роботу ЮНІСЕФ в Україні.

Проект «Навчальні поїздки для молоді з обміну досвідом сталої участі в різних регіонах України» впроваджується ГО “МО “СТАН” у рамках програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні», яка впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).