fbpx

Конкурс мікрогрантів для 5 громад Івано-Франківської області

Молодіжна організація “СТАН” в межах програми “Амбасадори розмаїття” оголошує конкурс мікрогрантів для проєктів, які розкриватимуть цінності плюралізму, різноманіття та сприятимуть участі молоді в громадському житті. Взяти участь у ньому зможуть  представники/ці Коломийської, Калуської, Долинської, Верховинської об’єднаних територіальних громад та міста Івано-Франківська.

Конкурс проєктів передбачає 4 переможців, проте організатор залишає за собою право змінити кількість переможців за фактом оцінювання. Загальний фонд конкурсу – 50 000 гривень.

Подати свою заявку потрібно до 22 лютого включно. Про результати конкурсу буде повідомлено 1 березня. Реалізувати проєкт необхідно з  1 по 31 березня 2021 року.

Зробити це можна, заповниши заявку за цим посиланням https://forms.gle/j8icqHQ2UKXEKmtw8

 Проєкти, які подаються на конкурс мають відповідати таким напрямкам:

1. Просування культури прав людини та солідарні дії.

2. Створення міжкультурного діалогу в області.

3. Підтримка й підсилення молоді через розширення молодіжної участі та розвиток лідерських навичок й підприємництва серед молоді.

Форми проєктів:

Конкурс  необмежує заявників у формі реалізації ідей. Проте, формат проєкту має відповідати цілі(ям) Конкурсу, має бути втілений повністю чи значною мірою в період з 1 по 31 березня. У випадку часткового втілення проєкту Заявник зобов’язаний обгрунтувати та переконати в заявці комісію про спроможність завершити проєкт.

 Вимоги до проєктів

● Від однієї громади може бути подана одна проєктна заявка. Проєктна заявка має бути простором для об’єднання громади та спільних зусиль. Рекомендовано до участі в одному проєкті залучати представників різних інститутів громадянського суспільства.

● Проєкти мають розкривати цінності плюралізму, різноманіття, сприяти участі молоді в громадському житті.

● Умовою участі є обов’язковість попередньої участі ⅔ команди проєкту в тренінгу від ГО “МО СТАН”.

● Команди подаючи заявку надають згоду на використання у всіх матеріалах дисклеймеру даного ПРОЄКТУ “Амбасадори розмаїття на Прикарпатті” та логотипів усіх партнерів даного Проєкту.

● Проєкти мають бути аполітичні, некомерційні. Витрати мають бути доцільними та не можуть фінансувати операційну діяльність Заявника.

● Відповідальність за реальність заповнення заявок лежить на Заявнику. До заяви мають бути прикріплені таблиця бюджету та таблиця таймлайну завдань проєкту / етапів реалізації

● Заявки, що не пройшли технічний відбір в межах термінів подачі заявок будуть відхилені.

Програма «Амбасадори розмаїття у Прикарпатті» реалізується Молодіжною організацією «СТАН» в рамках проєкту «СТАН Амбасадори розмаїття 2020: локалізація» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та в рамках проєкту «Амбасадори Розмаїття у Прикарпатті – антикрихка підтримка вразливих груп та громадських активістів» через регрантингову схему підтримки Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства за кошти Європейського Союзу в межах підтримки громадянського суспільства в регіоні.

В рамках цієї регрантингової схеми ФГС СхП підтримує проєкти своїх членів, які сприяють досягненню місії та цілей Форуму. Гранти доступні для громадських організацій з країн Східного Партнерства та ЄС. Ключові сфери підтримки є: демократія, права людини, економічна інтеграція, довкілля й енергетика, контакти між людьми, соціальна та трудова політика.