fbpx

Конкурс змінотворчих ініціатив від учасників програми “Молоді Амбасадор(к)и Розмаїття”

Громадська організація “СТАН” в межах програми “Молоді Амбасадор(к)и Розмаїття” оголошує конкурс на отримання фінансування для змінотворчих ініціатив, які розкриватимуть цінності плюралізму, різноманіття, сприятимуть соціальному згуртуванню та післявоєнній розбудові українського суспільства. Взяти участь у конкурсі можуть виключно учасниці та учасники програми “Молоді Амбасадор(к)и Розмаїття”.

Грантовий конкурс передбачає підтримку 10 переможних ініціатив. Проєкти, які подаються на конкурс, мають відповідати таким напрямкам:

 • Деколонізація та пам’ять заради майбутнього
 • Культура прав людини та мистецтво
 • Гендерна рівність і права ЛГБТКІ+ людей
 • Екологічний активізм та кліматична справедливість

Організатори залишають за собою право змінити кількість переможців за фактом оцінювання. Загальний фонд конкурсу – 400 000 гривень. Максимальна сума фінансування ініціативи не має перевищувати 40 000 гривень. Подати свою заявку потрібно до 15 травня 2023 року. Про результати конкурсу буде повідомлено не пізніше 1 червня. Реалізувати проєкт необхідно з  1 червня по 30 липня 2023 року.

Зробити це можна, заповниши заявку за цим посиланням та надіславши її на e-mail: ambassadors@stan.org.ua 

Конкурс  не обмежує заявників у формі реалізації ідей. Проте, формат ініціативи має відповідати цілі(ям) конкурсу, має бути втілений повністю чи значною мірою в період з червня по 30 липня 2023 року. У випадку часткового втілення проєкту заявник зобов’язаний обґрунтувати та переконати в заявці комісію про спроможність завершити проєкт.

Всі потенційні заявники та заявниці зможуть поставити запитання та отримати відповіді під час інформаційної сесії, яка відбудеться онлайн 10 травня 2023.

 Вимоги до проєктів:

 • одна команда може подати лише одну проєктну заявку, яка має бути простором для втілення набутих компетенцій;
 • проєкти мають розкривати цінності плюралізму, різноманіття, сприяти соціальному згуртуванню та післявоєнній розбудові українського суспільства;
 • обов’язковою умовою є участь команди в заходах програми “Молоді Амбасадор(к)и Розмаїття”;
 • фокус робитиметься на ініціативах для молодих людей, які знаходяться на перетині різних ідентичностей (молодь з-поміж ВПО, молоді жінки, молоді ЛГБТКІ+, молоді роми, євреї, кримські татари та інші національні меншини, молоді люди з інвалідністю, ВІЛ-інфіковані, з проблемами психічного здоров’я тощо);
 • команди, подаючи заявку, дають згоду на обовʼязкове розміщення у всіх матеріалах проєкту дисклеймеру програми “Молоді Амбасадор(к)и Розмаїття” та логотипів усіх партнерів;
 • проєкти мають бути аполітичні, некомерційні. Витрати – доцільними. Гонорари не можуть перевищувати 25% від загального бюджету ініціативи;
 • відповідальність за реальність заповнення заявок лежить на Заявниках;
 • заявки, що не пройшли технічний відбір в межах термінів подачі заявок, будуть відхилені.

Програма “Молоді Амбасадор(к)и Розмаїття” реалізується громадською організацією “СТАН” у партнерстві з альянсом за права, рівність та міжнародну солідарність “ActionAid” за підтримки Disasters Emergency Committee (DEC). Ревіталізація та утеплення безпечних просторів для молоді здійснюється за підтримки Global Fund for Children (США) та Terre Des Hommes (Німеччина).

Завдяки реалізації програми, “СТАН” планує зробити свій внесок у соціальну згуртованість та післявоєнну розбудову України для створення інклюзивного, мирного суспільства, мінімізації ймовірності конфліктів, що виникають між різними групами, та прискорення процесу інтеграції молодих людей з числа ВПО.