fbpx

Літо можливостей: освітні програми для митців, викладачів, журналістів та майбутніх підприємців у Прикарпатті

Цього літа лови хвилю нових скілів, можливостей та досвіду разом зі СТАНом! Молодіжна організація СТАН розпочинає 4 багаторівневі освітні програми за напрямами “Мистецтво та культура”, ”Молодь та освіта” “Медіа” й “Соціальне підприємництво”.

Для кого ці програми? Для прикарпатців, які займаються мистецтвом, працюють у сфері освіти, культури, медіа чи бізнесу, а також для студентів, які вивчають ці напрями. Попередній досвід важливий, проте не визначальний. Найголовніша умова — бути відкритим/відкритою до нового досвіду. Погоджуєшся?

Яку б освітню програму ти не обрав/обрала, вона допоможе визначити власні цілі й пріоритети. Ти усвідомиш поточний рівень своїх навичок, оволодієш новими інструментами, розвинеш лідерські якості й навчишся ефективно працювати в команді. І це ще не все! Наприкінці навчання на тебе чекає можливість реалізувати свій міні-проект спрямований на розвиток Івано-Франківська.

Кожна програма складатиметься з трьох триденних сесій, дві з яких проходитимуть влітку, а одна восени. Участь у програмі передбачає присутність на всіх її сесіях. По завершенню навчальних сесій відбудеться пітчинг міні-проектів, розроблених учасниками освітніх програм. Автори кращих проектів отримають кошти на їх реалізацію.

Деталі освітніх програм вже скоро будуть розміщені на сайті Молодіжної організації СТАН, та в наших соціальних мережах. Слідкуйте за новинами СТАНу в Facebook та Instagram.

Заповнити форму на участь в одній з програм можна вже зараз за посиланням.

Освітні програми за напрямами “Мистецтво та культура”, ”Молодь та освіта” “Медіа” та “Соціальне підприємництво”  реалізує Молодіжна організація СТАН в межах проекту “Амбасадори розмаїття в Прикарпатті” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).