fbpx

Львівські громади презентували проекти з реінтеграції ветеранів

У Львові відбулась зустріч представників/ць громад області, де впроваджуються проєкти з реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей. Метою зустрічі було обговорити успішний досвід реалізації ініціатив та виклики, що виникали під час цього процесу.

Подібні події вже відбулися у Київській та Дніпропетровській областях, які разом з Львівською є пілотними у проєкті.

За словами Ганни Ковальової, спеціалістки проєкту Міжнародної організації з міграції  “Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей”, дуже корисно почути пропозиції від громад, щоб проаналізувати свою власну роботу і зрозуміти як він втілюється.  

“Ми сподіваємося, що буде розширення даного проекту на всю Україну і, можливо, ці запити, що ми почули від громад, зможемо включити в новому проєкті так, щоб він був ще кращий”, – каже Ганна Ковальова.

Також вона розповіла, що ідея подібних зустрічей виникла після попереднього проєкту, який був спрямований на внутрішньо переміщених осіб. Він теж реалізовувався через громади і було багато запитів на обмін досвідом між ними.

Результативність цього заходу підтверджує і Дмитро Кузнєцов, який координує проєкт зі сторони виконавчого партнера ГО “СТАН”.

“Зустріч допомогла об’єднатися громадам та обмінятись досвідом. Разом оцінити успіхи проєкту та спільно попрацювати над його підсиленням/розширенням”, – каже Дмитро.

А для того, щоб конкретними справами продемонструвати готовність громад працювати спільно, домовилися влаштувати акцію солідарних дій. Зокрема, організувати висадку дерев. Про те, як відбуватиметься цей процес, громади мають домовитися найближчим часом.

Зустріч представників/ць ініціативних груп громад відбулась у межах проекту “Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей”, який  впроваджує Міжнародна організація з міграції та реалізує у Львівській області Молодіжна організація “СТАН” за фінансової підтримки Європейського Союзу.