fbpx

Майстерня Молодіжної Демократії для активних громадян з Луганської області

Запрошуємо активну молодь з Луганської області до участі в Майстерні молодіжної демократії, яка відбудеться в Вінницькій області з 27 по 31 січня 2019 року. Для учасників та учасниць ми готуємо особливу, насичену програму, адже Майстерня відбуватиметься під час Фестивалю Партисипативної Демократії.

На Майстерню молодіжної демократії запрошується молодь з Луганської області віком від 16 до 25 років. Перевага надається молоді до 18 років, яка проживає в малих населених пунктах. Для участі у Майстерні потрібно заповнити анкету за посиланням https://cutt.ly/cQJuU до 13 січня 2019 року. Ті хто пройде відбір, отримають можливість на практиці ознайомитись з різними формами та методами впливу молоді на життя своїх громад та залучення молоді до процесу розробки та ухвалення рішень. Своїм досвідом поділяються громадські діячі та активістки зі всієї України, які впливають на громаду та формують її.

Крім цього, учасники/ці зустрінуться з молодими активістками, лідерами думок та підприємцями, зможуть вивчити міжнародний досвід молодіжної партисипації та проведуть незабутні 5 днів в колі друзів. Вони детальніше дізнаються про державні та міжнародні молодіжні програмами, отримають консультації від фахівців про можливості навчання в кращих ВНЗ України та за кордоном. Також молодь відвідає органи місцевого самоврядування, громадські організації та молодіжні центри для вивчення їх впливу на життя громади.

У вечірній час на учасників/ць чекає перегляд та обговорення фільмів, прогулянки вечірнім містом, неформальне спілкування під час спільних культурних вечорів. Майстерня – це чудова нагода познайомитися ближче між собою, поділитися власним досвідом і отримати нові знання у дружній невимушеній атмосфері.

Майстерню молодіжної демократії організовано Молодіжною організацією “СТАН” у рамках програми ЮНІСЕФ “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні”, яка впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Відібраним учасникам та учасницям організатори забезпечують проживання та харчування, компенсують проїзд в обидві сторони за наявності проїзних документів. Найбільш активні випускники Майстерні отримають можливість брати участь в інших компонентах програми ЮНІСЕФ “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні” – в таборах, тренінгах, діалогових заходах між молоддю та владою, а також в міжнародному візиті в одну з країн ЄС.

Учасники та учасниці, що пройшли відбір, отримають підтвердження про участь на свої електронні скриньки до 15 січня 2019 року.

Контактна особа: Сінькевич Юлія (095 806 9610)

Група для комунікації в Telegram https://bit.ly/2PKLSbD

Важливо! Якщо у вас виникли труднощі з коротким посиланням на анкету, скористайтесь повним: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScC_IbPaYqCCQmusPGrOxyt42CRj__svyxUe09nshgjrWB2pg/viewform

Як відбулися попередні Майстерні ви можете дізнатися за посиланнями:

Ефективні практики взаємодії суспільства, бізнесу і влади презентували для луганської молоді у Тернополі

В Івано-Франківську молодь Луганщини вчилася, як активізувати громаду