fbpx

Марафон “В одному човні”. Як відновити психологічну рівновагу та розвинути антикризові навички?

Молодіжна організація “СТАН” розпочинає марафон “В одному човні”. Фахівці у сфері культури, активізму, бізнесу, котрі вже мають досвід подолання криз, допоможуть тобі адаптуватись до нових умов. А ще ми створимо мережу взаємопідтримки.

Протягом травня-червня на тебе чекають

Професійні нетворкінги для працівників культури, туризму та інших галузей, які постраждали через карантин. Ти не тільки обміняєшся контактами із потенційними партнер(к)ами та роботодав(и)цями, але й виробиш разом із ними спільні антикризові рішення. Експерт(к)и з онлайн-комунікацій перевірять ваші ідеї на життєздатність і допоможуть їх вдосконалити.

Онлайн-лекції (зумінари) у форматі 15×4 на теми:

  • психоемоційне відновлення після карантину;
  • цифрові інструменти, які допоможуть перенести роботу в онлайн;
  • інформаційна гігієна та медіа-менеджмент;
  • пошук можливостей та управління проєктами 

Глобальні чаювання. За методикою тревел-блогерки Джекі Кенні ми помандруємо гугл-вулицями до Європи та США. У кожній країні нас чекатиме місцевий митець/митчиня, студент_ка, підприємець_иця чи активіст_ка. Вони запросять нас до себе в гості та за чашкою чаю рокажуть про культуру, побут своєї країни, а також що змінилось від початку карантину. 

Теплі кінодискусії. Дивитимемось документальні стрічки та у спільному колі обговорюватимемо, як їхні сюжети накладаються на наш досвід. Приємний вечір у затишній атмосфері гарантовано.

Усі події відбуватимуться на онлайн-платформі Zoom. Участь безкоштовна. Одна людина може брати участь у двох і більше подіях. (Зізнаємось, команда “СТАНу” мріє, щоб ти подолав_ла з нами увесь марафон, дізнався_лась про всі можливості та антикризові інструменти).

Долучившись до наших подій, ти:

  • отримаєш +40-50 контактів майбутніх партнерів_ок чи роботодавців_иць;
  • розвинеш “м’які” навички, які дозволять бути ефективним_ою лідером_кою у будь-якій професії;
  • разом із колегами і ментор(к)ами розробиш план рішень, що допоможе саме тобі зменшити наслідки кризи;
  • станеш легше справлятися зі страхом та відчуттям невизначеності. Адже у тебе буде спільнота однодумців, котрі завжди підтримають. 

Хочеш спробувати? Слідкуй за нашими новинами у Facebook і Instagram. Вже завтра ми анонсуємо перші події та дамо посилання для реєстрації.

Марафон “В одному човні” реалізує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).