fbpx

Марафон “Від Ідеї до Проекту”

20-21 травня, в Івано-Франківську відбувся «Марафон Ідей “Від Ідеї до Проекту”, де за допомогою модераторів і експертів учасники перетворюватимуть свою ідею на реальний проект і позмагаються за отримання фінансування на його реалізацію.

Марафон організовується Молодіжною організацією “СТАН” (регіональним партнером програми Британської Ради “Активні Громадяни”) разом з ГО “ДОМ 48.24″ в рамках операційного гранту від Британської Ради в Україні спільно з Центром польської культури та європейської інтеграції.

Участь в хакатоні взяли 75 франківців різного віку. Протягом дня учасники презентують свої ідеї, спрямовані на розвиток Івано-Франківська та працюватимуть спільно з менторами над перетворенням ідей у реальні проекти.

Було презентована близько 40 ідей, з них сформувалось 11 команд.

Експертами під час хакатону виступили Богдан Дубильовський – патрульний Вікіпедії; засновник Асоціації Велосипедистів Франика; Автор і координатор проекту “перша публічна веломайстерня”; блогер; соціально-орієнтований підприємець, власник незвичайного Homer Hostel. Наталія Вишнивецька – програміст за освітою, має диплом МВА, другу вищу економіста, навчається в УКУ на Управлінні неприбутковими організаціями, за 16 років встигла попрацювати в багатьох сферах, містах і країнах, досвід роботи з IT, маркетингом, бухгалтерією, аналітикою, HR, фінансами, закупівлями, адмініструванням та управлінням. В громадській діяльності пройшла шлях від ставлення корпоративної соціальної відповідальності в компанії “Ернст енд Янг” до роботи в Тепле Місто та співзаснування громадської організації Дом4824, координатор проекту Відкритий театр; Сергій Караванець- громадський діяч, підприємець. Разом з командою успішно втілив в життя ряд спортивних, соціальних та комерційних проектів: Frankivsk Half Marathon, Спорт Фестиваль “40”, Форсаж, Color Run, Run&Travel Scratch; Сергій Никоноров – один із засновників громадської організації Дом4824, координатор проекту РобоКлуб для дітей Івано-Франківська. #RoboClubIF; Андрій Фармуга – один з кращих спеціалістів по роботі з соціальними мережами на Західній Украініі, засновник агенції інтернет-реклами ADVISION, автор ідеї та співзасновник інтернет-спільноти Група розвитку бізнесу, співорганізатор бізнес-конференції BizCamp: знання, досвід, технології для бізнесу. Серед клієнтів: RadissonBluBukovel, OTPbank, VTBbank. Географія реалізованих проектів: Украіна, РФ, Азербайджан, Греція, Німеччина, США Євген Казаков – стартапер, співвласник бар ГОСТ; Марія Осідаж – Спеціаліст в сфері маркетингу та реклами, 4 роки досвіду в банківській установі ПАТ «Ідея Банк». За освітою педагог. Друга освіта – Управління проектами. Навчання та здобута в Польщі спеціалізація остаточно стала визначником її соціальної діяльності. Сьогодні Директор Центру польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську; Наталія Марчук – директор Інформаційного центру Європейського Союзу; Володимир Гарматюк – журналіст, репортер телеканалу «3 Студія».

Перемогу в марафоні та фінансування на реалізацію отримали чотири проекти.
Фото:
https://www.facebook.com/pg/dom4824/photos/?tab=album&album_id=1358118077548643