fbpx

“Місто відповідей”

16 грудня 2016р. іноземні студенти-першокурсники, що навчаються та проживають у Івано-Франківську, зустрілися із представниками патрульної поліції, юристами громадської організації “Знати право” та місцевими активістами, в тому числі, американським волонтером Міжнародної організації “Корпус Миру” Кайлом Логаном.

Захід почався із перегляду та обговорення документальної стрічки про права людини «Тягар доказів» режисера Стефана Кессіссоглу, що є частиною спеціальної програми «Спалахи громадянської активності», що ініційовано у Франківську Молодіжною організацією «СТАН» в рамках «ХІІІ Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно «#DocudaysUA 2016».

Згодом, хлопці та дівчата мали нагоду дружньо поспілкуватися із запрошеними експертами-правозахисниками та отримати відповіді на хвилюючі питання щодо своїх прав та обов’язків в Україні.

Захід “Місто відповідей” організовано Молодіжною організацією “СТАН” спільно з Управлінням патрульної поліції у м. Івано-Франківськ в рамках програми «ПОЛіС» при підтримці Міжнародної організації IREX.

Фото https://www.facebook.com/pg/lgstan/photos/?tab=album&album_id=1199307063481852