fbpx

Міжнародний День миру відзначать всеукраїнським діалогом

21 вересня відбудеться всеукраїнська акція – «День  миру in UA 2017», яка націлена сприяти миру та порозумінню в українському суспільстві.

Всеукраїнську акцію проводитимуть вже втретє – минулоріч вона охопила понад 30 населених пунктів. Організатори «Дня миру in UA 2017»  закликають різноманітні інституції та небайдужих громадян перетворювати свої осередки на майданчики для діалогу заради досягнення порозуміння в українському суспільстві. А також привернення уваги світової спільноти до анексії Криму та російської агресії на Донбасі.

Щоб долучитись до акції, заповніть анкету за посиланням https://goo.gl/BFJnhj та нанесіть власну подію на карту https://goo.gl/Cc2Yef.

Активістам та активісткам, охочим приєднатися до акції організатори пропонують такий алгоритм дій:

1.Визначитися з місцем та формою проведення акції у своєму місті

2.Нанести подію на карту Всеукраїнської мережевої акції «День  миру in UA 2017»  – https://goo.gl/Cc2Yef

3.Заповнити анкету – https://goo.gl/BFJnhj

4.Розробити детальний план акції, підготувати та розповсюдити анонси про подію

5.За можливості, долучити до акції інші громадські організації, ініціативні групи, спеціалістів і волонтерів у ролі спікерів та експертів

6.Повідомити необхідну інформацію щодо проведення акції координаторам «Дня миру in UA 2017»

7.Поінформувати про подію власних корреспондентів всеукраїнських медіа у своєму місті.

8. Повідомити органи місцевого самоврядування про проведення акції (лист повідомлення)

9.Провівши акцію, та розповсюдити інформацію про неї, поінформувати медіа.

Порада: зробити акцію видовищнішою допоможуть майстер-класи, тренінги, перформанси, фотовиставки, форум-театральні постановки та інші інтерактивні заходи, організовані додатково.

«День миру in UA 2017» є частиною проекту «Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України», який реалізовує ГО «Молодіжна  організація «СТАН» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy. Всеукраїнська акція також проходить в рамках конкурсу «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.